اخبار ویژه

لبیک جوانان اهوازی به دعوت رهبر انقلاب برای کمک مومنانه / تعمیر کولرهای مناطق محروم در آستانه فصل گرم
لبیک جوانان اهوازی به دعوت رهبر انقلاب برای کمک مومنانه / تعمیر کولرهای مناطق محروم در آستانه فصل گرم

لبیک جوانان اهوازی به دعوت رهبر انقلاب برای کمک مومنانه / تعمیر کولرهای مناطق محروم در آستانه فصل گرم

گروه جهادی شهید حاج اسماعیل فرجوانی در کنار سایر گروه‌های جهادی برای همیاری مردم محروم منطقه کویمدرس اهواز پای کار تعمیر و سرویس کولرهای افراد کم بضاعت کوی مدرس اهواز کردند. استان خوزستان بیشتر روزهای سال خود را در گرما سپری می‌کند؛ مردم در این استان و سایر استانها گرم وشرجی فقط با کولرهای گازی […]

گروه جهادی شهید حاج اسماعیل فرجوانی در کنار سایر گروه‌های جهادی برای همیاری مردم محروم منطقه کویمدرس اهواز پای کار تعمیر و سرویس کولرهای افراد کم بضاعت کوی مدرس اهواز کردند.
استان خوزستان بیشتر روزهای سال خود را در گرما سپری می‌کند؛ مردم در این استان و سایر استانها گرم وشرجی فقط با کولرهای گازی می‌توانند این گرمای طاقت فرسا را تحمل کنند وبا توجه به اوضاع کرونا در کشور بیشتر افراد قشر ضعیف جامعه و روزمزد منبع درآمد خود را از دست داده اند وبرای گذراندن زندگی خود دچار مشکل شده‌اند.

در کنار اقدام ابتکاری سایر مجموعه های جهادی در قلعه چنعان و برخی دیگر از مناطق بچه‌های خوش ذوق قرارگاه جهادی شهید حاج اسماعیل فرجوانی برای افراد کم بضاعت کوی مدرس اهواز تدبیری اندیشیدند و با جمع آوری کولرهایی که خراب یا نیاز به گاز گیری داشتند را شناسایی و جمع آوری کردند و بدون هیچ هزینه ای شروع به تعمیر آن کردند.

حجت الاسلام شکوه نیا مسؤل محرومیت زدایی و خدمات اجتماعی مرکز حرکت‌های جهادی شهید حاج اسماعیل فرجوانی افرادی را که در این زمینه و چنین زمینه‌هایی مثل تعمیرات کولر و یخچال مهارت دارند وگروه‌های جهادی که در خوزستان فعالیت می‌کنند را به این پویش دعوت کرد همچنین از ساکنان کوی مدرس که با آنان همکاری کردند تشکر کرد.
سردار سرتیپ پاسدار محمود معین پور جانشین قرارگاه استانی جهاد سازندگی و محرومیت زدایی خوزستان از این پویش دیدار وخطاب به مسؤلان اهواز گفت: که مردم شریف کوی مدرس که پشتیبان انقلاب و در جنگ تحمیلی شهدای بسیاری داشتیم نباید وضیت معاش آن ها اینگونه باشد و همچنین افزود که کوی مدرس در مرکز شهر واقع است و نباید اینگونه بی توجه‌ی به این محله می‌شد.

¼

محمد باقر عباسی

محمدباقر عباسی خبرنگار خبر روز در استان خوزستان می باشد. وی دارای سابقه فعالیت خبری در موضوعات سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی است.

طراحی وبسایت

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

مطالب مشابه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*