اخبار ویژه

  • شناسه : 16137
  • ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۸
  • 206 بازدید
  • ارسال توسط :
کلاهبرداری با وعده برنده شدن در مسابقات صدا و سیما/ اعتراف به ۲۲ فقره کلاهبرداری
کلاهبرداری با وعده برنده شدن در مسابقات صدا و سیما/ اعتراف به ۲۲ فقره کلاهبرداری

کلاهبرداری با وعده برنده شدن در مسابقات صدا و سیما/ اعتراف به ۲۲ فقره کلاهبرداری

به گزارش خبر روز؛ فردی که در تماس تلفنی با ۲۲ شهروند از آنان با وعده برنده شدن در مسابقات صدا و سیما، کلاهبرداری کرده بود،‌ توسط کارآگاهان پلیس آگاهی استان شناسایی و دستگیر شد.   سرهنگ “سید نورالدین حسینی” رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی در این باره گفت:‌ در پی ارجاع شکایت […]

به گزارش خبر روز؛ فردی که در تماس تلفنی با ۲۲ شهروند از آنان با وعده برنده شدن در مسابقات صدا و سیما، کلاهبرداری کرده بود،‌ توسط کارآگاهان پلیس آگاهی استان شناسایی و دستگیر شد.
 

سرهنگ “سید نورالدین حسینی” رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی در این باره گفت:‌ در پی ارجاع شکایت هایی به پلیس آگاهی استان مرکزی، درخصوص کلاهبرداری فردی تحت عنوان برنده شدن افراد در مسابقات صدا و سیما، بررسی موضوع به صورت تخصصی به تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی ارجاع شد.

وی افزود: در تحقیقات صورت گرفته از مال باختگان مشخص شد، متاسفانه آنها بدون توجه به توصیه های موکد پلیس، فریب یک فرد شیاد را خورده اند و پس از اطلاع از برنده شدن  خود در مسابقات تلویزیونی برای دریافت جایزه به دستگاه خودپرداز مراجعه کرده و با شگرد خاص فرد کلاهبردار از حساب بانکی آنان مبالغی برداشت شده است.

این مقام انتظامی اضافه کرد: با آغاز تحقیقات تخصصی کارآگاهان پلیس، سرانجام این فرد در یکی از استان های کشور شناسایی و در عملیات پلیس دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به پلیس آگاهی استان مرکزی منتقل شد.

سرهنگ حسینی ادامه داد: فرد دستگیر شده با توجه به اسناد و مدارکی که در روند رسیدگی به شکایات مال باختگان به دست آمد، به ۲۲ فقره کلاهبرداری در استان های مرکزی، خوزستان و اردبیل به مبلغ ۲۳۱ میلیون و ۴۲۸ هزار ریال اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی  در خاتمه گفت:‌ همچنین از این فرد ۱۵کارت بانکی و ۱۰ سیم کارت متعلق به افراد دیگر که متهم این پرونده به طرق مختلف، آن را به دست آورده بود و برای انجام کلاهبرداری خود از آن استفاده می کرد، به دست آمد.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۶ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۴ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*