اخبار ویژه

  • شناسه : 31778
  • ۳۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۳
  • 67 بازدید
  • ارسال توسط :
قیمت ماسک‌های سه لایه اعلام شد
قیمت ماسک‌های سه لایه اعلام شد

قیمت ماسک‌های سه لایه اعلام شد

به گزارش خبر روز به نقل از سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، اسماعیل مهدی پور اظهار داشت: حداکثر نرخ مصرف کننده انواع ماسک سه لایه کارگاهی در مراکز عرضه تعیین شده از جمله واحدهای صنفی زیر مجموعه اتحادیه‌های سوپرمارکتها و مترو، معادل ۱۵,۰۰۰ ریال و حداکثر نرخ مصرفکننده ماسک سه لایه صنعتی عرضه شده در […]

به گزارش خبر روز به نقل از سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، اسماعیل مهدی پور اظهار داشت: حداکثر نرخ مصرف کننده انواع ماسک سه لایه کارگاهی در مراکز عرضه تعیین شده از جمله واحدهای صنفی زیر مجموعه اتحادیه‌های سوپرمارکتها و مترو، معادل ۱۵,۰۰۰ ریال و حداکثر نرخ مصرفکننده ماسک سه لایه صنعتی عرضه شده در فروشگاه‌های زنجیره ای، داروخانه‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی مبلغ ۱۳,۰۰۰ ریال است.

مدیرکل نظارت بر محصولات بهداشتی، دارویی و تجهیزات پزشکی سازمان حمایت مصرفکنندگان و تولیدکنندگان افزود: هر گونه فروش به قیمتهای بالاتر تخلف گرانفروشی بوده و در صورت انعکاس شکایات در این خصوص به شماره تماس ۱۲۴ و یا درج در سامانه ۱۲۴ مراتب پیگیری خواهد شد.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

طراحی وبسایت