اخبار ویژه

  • شناسه : 24850
  • ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۲
  • 85 بازدید
  • ارسال توسط :
قیمت اجناس چند برابر شده است/ مسئولان درباره گرانی‌ها توضیح دهند
قیمت اجناس چند برابر شده است/ مسئولان درباره گرانی‌ها توضیح دهند
صباغیان در تذکر شفاهی:

قیمت اجناس چند برابر شده است/ مسئولان درباره گرانی‌ها توضیح دهند

به گزارش خبر روز؛ نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان باید به مجلس بیایند و درباره چند برابر شدن قیمت کالاها و گرانی ها توضیح دهند. محمدرضا صباغیان در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی، گفت: گرانی ها و تورم مردم را تحت فشار شدید گذاشته و انتظارشان این […]

به گزارش خبر روز؛ نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان باید به مجلس بیایند و درباره چند برابر شدن قیمت کالاها و گرانی ها توضیح دهند.

محمدرضا صباغیان در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی، گفت: گرانی ها و تورم مردم را تحت فشار شدید گذاشته و انتظارشان این است که مجلس حرکتی در این راستا انجام دهد.

وی افزود: مجلس باید نقشی در این باره ایفا کند، چرا که قیمت بسیاری از اجناس چند برابر شده است.

نماینده مردم بافق و مهریز در مجلس شورای اسلامی خطاب به لاریجانی که ریاست جلسه را برعهده داشت، گفت: تقاضای بنده این است که مسئولان ذیربط در مجلس حضور یابند و درباره علت گرانی ها پاسخ دهند.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*