اخبار ویژه

  • شناسه : 32053
  • ۰۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۶
  • 64 بازدید
  • ارسال توسط :
قول مساعد رئیس جمهور برای تأمین اعتبار پروژه های خسارت دیده از سیل لرستان
قول مساعد رئیس جمهور برای تأمین اعتبار پروژه های خسارت دیده از سیل لرستان
در مراسم بهره‌برداری از اراضی شیب دار دیم استان عنوان شد:

قول مساعد رئیس جمهور برای تأمین اعتبار پروژه های خسارت دیده از سیل لرستان

استاندار لرستان گفت: در پی ارائه گزارش از وضعیت زیرساخت های خسارت دیده از سیل ۹۸، دکتر روحانی قول مساعد جهت تأمین اعتبار صادر کرد .

به گزارش خبر روز، دکتر خادمی در مراسم بهره‌برداری از اراضی شیب دار دیم استان که با حضور دکتر روحانی که به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد، اظهار داشت: در سیل سال ۹۸ حمایتهای خوب رئیس جمهور محترم از بخش خصوصی و زیرساخت های استان قابل تحسین است .

دکتر خادمی اظهار داشت: بخش عمده ای از خسارت های وارده به مردم در حوزه های کشاورزی و مسکن حل شده است اما در حوزه های زیرساختی مشکل کماکان وجود دارد .

وی افزود: تعدادی از پروژه های استان به علت کمبود اعتبارات نیمه تمام باقی مانده اند که ممکن است در صورت عدم تأمین اعتبار و بروز سیل بعدی این پروژه ها از بین بروند .

دکتر خادمی در ادامه این گفتگو بیان داشت: از رئیس جمهور محترم می‌خواهیم منابعی خاص را به استان اختصاص داده تا بتوان پروژه های نیمه تمام خسارت دیده از سیل استان را هر چه سریعتر به اتمام برسانیم .

در پایان این گفتگو دکتر روحانی خواستار ارائه گزارش جامعی از این پروژه ها شد و قول مساعد در زمینه تأمین اعتبار برای پروژه های نیمه تمام و زیر بنایی لرستان را صادر کرد .

مهدی زکی پور

مهدی زکی پور سرپرست خبر روز در استان لرستان، بیش از ۷سال است که در عرصه مطبوعات فعالیت دارد. وی دارای سابقه فعالیت سیاسی و اجتماعی بوده و همچنین سردبیر هفته نامه های صدای لرستان و افق زاگرس نیز می باشد.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*