اخبار ویژه

  • شناسه : 20876
  • ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰
  • 64 بازدید
  • ارسال توسط :
فیلم «بی‌وزنی» در آمریکا جایزه گرفت
فیلم «بی‌وزنی» در آمریکا جایزه گرفت

فیلم «بی‌وزنی» در آمریکا جایزه گرفت

به گزارش خبر روز، فیلم سینمایی «بی‌وزنی» به‌نویسندگی و کارگردانی مهدی فردقادری و تهیه‌کنندگی مرتضی شایسته، در آکادمی کارولینای شمالی، جایزه ویژه «مدیر آکادمی» را دریافت کرد. این ششمین حضور بین‌المللی فیلم «بی‌وزنی» در جشنواره های جهانی است که پخش بین‌المللی آن را موسسه پرشیا فیلم به مدیریت علی قاسمی بر عهده دارد.  اکران «بی‌وزنی» […]

به گزارش خبر روز، فیلم سینمایی «بی‌وزنی» به‌نویسندگی و کارگردانی مهدی فردقادری و تهیه‌کنندگی مرتضی شایسته، در آکادمی کارولینای شمالی، جایزه ویژه «مدیر آکادمی» را دریافت کرد.
این ششمین حضور بین‌المللی فیلم «بی‌وزنی» در جشنواره های جهانی است که پخش بین‌المللی آن را موسسه پرشیا فیلم به مدیریت علی قاسمی بر عهده دارد. 
اکران «بی‌وزنی» در ایران از ۲۳ بهمن آغاز شده بود که پس از یک هفته و به دلیل شیوع ویروس و تعطیلی سینماها، نمایش آن متوقف شد تا سرنوشت ادامه اکران آن در هفته‌های آینده نامعلوم باشد. 
امیرعلی دانایی، بهاره کیان افشار، نسیم ادبی، یاسر جعفری، جلال فاطمی، سپیده مرادپور و تینا پاکروان بازیگران این فیلم هستند.
هدایت فیلم و علی صفایی سنگسری، سرمایه گذاران دومین فیلم سینمایی فرد قادری هستند.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۴ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۷ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.