اخبار ویژه

  • شناسه : 10829
  • ۱۰ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۲
  • 616 بازدید
  • ارسال توسط :
فوری/ آخرین خبر از وضعیت مجروحین تصادف صبح امروز در محور مسجدسلیمان- اندیکا/ ۳۱ نفر کشته و مصدوم شدند
فوری/ آخرین خبر از وضعیت مجروحین تصادف صبح امروز در محور مسجدسلیمان- اندیکا/ ۳۱ نفر کشته و مصدوم شدند

فوری/ آخرین خبر از وضعیت مجروحین تصادف صبح امروز در محور مسجدسلیمان- اندیکا/ ۳۱ نفر کشته و مصدوم شدند

خبر تکمیلی خبر روز/ به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان و به نقل از دکتر سید احمد موسوی مدیر شبکه بهداشت و درمان در پی حادثه صبح امروز حوالی جاده منتهی به اندیکا (محدوده گدار ) که در اثر آن متاسفانه یک دستگاه کامیونت ایسوزو و خودرو پراید تصادف کردند و متاسفانه تعداد […]

خبر تکمیلی خبر روز/ به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان و به نقل از دکتر سید احمد موسوی مدیر شبکه بهداشت و درمان در پی حادثه صبح امروز حوالی جاده منتهی به اندیکا (محدوده گدار ) که در اثر آن متاسفانه یک دستگاه کامیونت ایسوزو و خودرو پراید تصادف کردند و متاسفانه تعداد ۳۱ نفر از هموطنان عزیزمان که میهمان نوروزی بودند در این سانحه مصدوم و فوت گردیدند .

دکتر سید احمد موسوی اعلام کرد در اثر این حادثه ۶ نفر در محل حادثه فوت کردند که یک نفر آنها به بیمارستان شفا تحویل گردید و مابقی به بیمارستان ۲۲ بهمن تحویل شدند .

در خصوص مجروحین این حادثه دکتر موسوی بیان کردند که پس از اطلاع از این حادثه بلافاصله خودروهای امدادی نظیر فوریت های پزشکی ۱۱۵ و هلال احمر مصدومین را به بیمارستانهای ۲۲ بهمن و شفا انتقال دادند .

مدیر شبکه اعلام کردند که ۱۱ نفر از مجروحین به بیمارستان شفا منتقل شدند که ۲ نفر آنها به دلیل وخامت حال با بالگرد و یک نفر دیگر با آمبولانس بیمارستان شفا به اهواز منتقل گردیدند و مابقی در حال بررسی وضعیت پزشکی میباشند که احتمالا تا ساعاتی دیگر ۴ نفر آنها به اهواز منتقل گردند و ۴ نفر نیز ترخیص خواهند شد .

مدیر شبکه بهداشت و درمان مسجدسلیمان در ادامه بیان داشتند که ۱۴ مجروح این حادثه نیز به بیمارستان ۲۲ بهمن منتقل گردیدند که پس از بررسی و درمان مقدماتی و تخصصی و تثبیت وضعیت بیماران ۴ نفر آنها با بالگرد ، ۸ نفر با اتوبوس آمبولانس و دو نفر با دو دستگاه آمبولانس این شبکه جهت ادامه درمان به مرکز استان اعزام گردیدند .

دکتر موسوی ضمن ابراز تسلیت به خانواده های قربانیان این حادثه بیان کردند که از کلیه عزیزانی که در این ساعات حیاتی و بحرانی که لحظه لحظه آن جهت نجات جان هموطنانمان ارزشمند بود و تلاش بی وقفه ای از خود نشان دادند تشکر میکنم و امیدوارم دیگر شاهد چنین حوادثی نباشیم. 

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۶ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۴ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*