اخبار ویژه

  • شناسه : 26785
  • ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۸:۴۳
  • 120 بازدید
  • ارسال توسط :
فرهنگ ایثار و شهادت ضامن سلامت جامعه است
فرهنگ ایثار و شهادت ضامن سلامت جامعه است

فرهنگ ایثار و شهادت ضامن سلامت جامعه است

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: فرهنگ ایثار و شهادت ضامن سلامت جامعه است فرهنگ ایثار و شهادت ضامن سلامت جامعه است

به گزارش خبر روز از لرستان، رضا نیازی در جلسه بررسی فعالیت‌های حوزه دفاع مقدس عرشاد لرستان ضمن تبریک فرارسیدن روز ایثار، مقاومت و پیروزی و سال‌روز آزادسازی خرمشهر، افزود: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یکی از نیازهای امروز جامعه ما محسوب می‌شود و دستگا‌ه‌های فرهنگی می‌بایست در این خصوص هدفمند عمل نمایند.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، تاکید کرد: فرهنگ ایثار و شهادت سلامت جامعه را تضمین می‌کند و به هر میزان که این شاخصه فرهنگی در سطح جامعه تقویت شود، سایر شاخصه‌‌های این حوزه را تقویت می‌کند.

وی در ادامه با بیان این‌که تولید محتواهای فرهنگی در این حوزه و استفاده از ظرفیت فضای مجازی و مطبوعات یکی از مهم‌ترین اهداف ما در سال جاری‌ست که می‌تواند کمک شایانی به تعمیق فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل نوجوان و جوان باشد، اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که می‌تواند در این راستا نقش مهمی داشته باشد، هماهنگی و هم‌سویی دستگاه‌های فرهنگی استان است و ما این آمادگی را داریم که در این خصوص از ظرفیت سایر دستگاه‌های استان بهره‌مند شویم.

مهدی زکی پور

مهدی زکی پور سرپرست خبر روز در استان لرستان، بیش از ۷سال است که در عرصه مطبوعات فعالیت دارد. وی دارای سابقه فعالیت سیاسی و اجتماعی بوده و همچنین سردبیر هفته نامه های صدای لرستان و افق زاگرس نیز می باشد.

طراحی وبسایت

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*