اخبار ویژه

  • شناسه : 5428
  • ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۰
  • 3158 بازدید
  • ارسال توسط :
نگاه ما به خبرنگار و اصحاب رسانه نگاهی همکارانه و همگراست
نگاه ما به خبرنگار و اصحاب رسانه نگاهی همکارانه و همگراست

نگاه ما به خبرنگار و اصحاب رسانه نگاهی همکارانه و همگراست

خبرنگاران و فعالان رسانه در شهرستان مسجدسلیمان توسط فرماندهی انتظامی این شهرستان در نشست خبری تجلیل شدند.

به گزارش خبر روز، در این روز که به پاس گرامیداشت شهید خبرنگار محمود صارمی به روز خبرنگار نامگذاری شده است، از خبرنگاران فعال و اصحاب رسانه توسط فرماندهی انتظامی شهرستان مسجدسلیمان در نشست خبری روز ۱۸ مرداد تجلیل شد.

سرهنگ کارآگاه علی حسینی فرمانده انتظامی شهرستان در این مراسم گفت: حقیقت این است که نگاه ما به خبرنگار و اصحاب رسانه نگاهی همکارانه و همگراست. 

وی گفت: امروزه با نگاهی اجمالی به جایگاه رفیع امنیت ایران اسلامی در منطقه و جهان می بینیم که در مرحله اول امنیت موجود در جامعه ما مرهون خون شهدا و رهبری حضرت امام (ره) و سپس هدایت رهبر فرزانه لنقلاب حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) است. 

سرهنگ حسینی اظهار داشت: بصیرت، هوشیاری، تعغهد و رعایت اخلاق حرفه ای رسانه ای از مشخصه های اصلی خبرنگاران و اصحاب رسانه مسجدسلیمان است. نقش خبرنگاران در ماموریت های پلیس نیز غیر قابل انکار است و خبرنگاران از جایگاه رفیعی در ایجاد احساس امنیت برخوردارند. 

کارآگاه علی حسینی در ادامه افزود: برای اصحاب رسانه به عنوان پل ارتباطی بین پلیس و مردم نقش و اهمیت خاصی ثائل بوده ایم که همواره از نقطه نظرات، اخبار و اطلاعات و حتی انتقادات آنان جهت انجام بهتر ماموریت ها استفاده نموده ایم. 

وی یادآور شد: ارتباط صمیمی و دوجانبه بین پلیس و رسانه ها ضرورتی است که نیروی انتظامی را در دستیابی به اهداف و رسالت اصلی خود که همان حفظ نظم و امنیت اجتماعی است، کمک می‌کند.

سرهنگ کارآگاه علی حسینی در پایان اذعان داشت: همراهی و همدلی همراه با بصیرت و احساس مسئولیت خبرنگاران مسجدسلیمانی باعث افزایش احساس امنیت و آرامش در شهرستان شده است که اینجانب ضمن تقدیر و تشکر، صمیمانه ترین سپاس ها را تقدیم می نمایم. 

در پایان این مراسم نیز از خبرنگاران و فعالان رسانه و همچنین از پیشکسوتان این عرصه با اهدای لوح سپاس تقدیر به عمل آمد.

.

.

 

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*