اخبار ویژه

  • شناسه : 16934
  • ۰۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۰
  • 283 بازدید
  • ارسال توسط :
فرمانده انتظامی هندیجان خبر داد: سارقان منازل در هندیجان دستگیر شدند
فرمانده انتظامی هندیجان خبر داد: سارقان منازل در هندیجان دستگیر شدند

فرمانده انتظامی هندیجان خبر داد: سارقان منازل در هندیجان دستگیر شدند

سرهنگ نصیر ابدالی فر فرمانده نیروی انتظامی هندیجان در گفتگو تلفنی با خبرنگار خبر روز در هندیجان از دستگیری سارقان منازل در این شهرستان خبر داد. وی افزود: سارقان ۴ نفر و اهل یکی از استان های غربی کشور هستند که امروز یک شنبه ۳۰ تیرماه جهت سرقت از منازل وارد هندیجان شدند. وی ادامه […]

سرهنگ نصیر ابدالی فر فرمانده نیروی انتظامی هندیجان در گفتگو تلفنی با خبرنگار خبر روز در هندیجان از دستگیری سارقان منازل در این شهرستان خبر داد.

وی افزود: سارقان ۴ نفر و اهل یکی از استان های غربی کشور هستند که امروز یک شنبه ۳۰ تیرماه جهت سرقت از منازل وارد هندیجان شدند.

وی ادامه داد: با هوشیاری کامل پلیس شناسایی و پس از تعقیب و گریز و درگیری با عوامل نیروی انتظامی در محور مواصلاتی هندیجان به بندر ماهشهر خودروی آنها توقیف و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان هندیجان در پایان گفت: متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده به همراه مستندات به منظور سیر مراحل قانونی راهی مراجع قضائی خواهند شد.

ناصر حکیمی

ناصر حکیمی، خبرنگار خبر روز در شهرستان های هندیجان، بندر ماهشهر، امیدیه، شادگان، آبادان، سوسنگرد و آغاجاری است. وی بیش از ۸ سال سابقه فعالیت خبری در حوزه های سیاسی و اجتماعی را داراست. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*