اخبار ویژه

  • شناسه : 31784
  • ۳۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۵
  • 58 بازدید
  • ارسال توسط :
فرمانده انتظامی مسجدسلیمان از اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده در مسجدسلیمان خبر داد
فرمانده انتظامی مسجدسلیمان از اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده در مسجدسلیمان خبر داد

فرمانده انتظامی مسجدسلیمان از اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده در مسجدسلیمان خبر داد

فرمانده انتظامی مسجدسلیمان از اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده وجرم خیز با حضور پلیس های تخصصی و عوامل انتظامی دراین شهرستان خبر داد. به گزارش خبر روز سرهنگ کارآگاه” علی حسینی” گفت: طرح پاکسازی نقاط آلوده با محوریت پلیس مبارزه با موادمخدر و همکاری سایر یگان های انتظامی در ۶ نقطه آلوده به صورت ضربتی […]

فرمانده انتظامی مسجدسلیمان از اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده وجرم خیز با حضور پلیس های تخصصی و عوامل انتظامی دراین شهرستان خبر داد.

به گزارش خبر روز سرهنگ کارآگاه” علی حسینی” گفت: طرح پاکسازی نقاط آلوده با محوریت پلیس مبارزه با موادمخدر و همکاری سایر یگان های انتظامی در ۶ نقطه آلوده به صورت ضربتی به مرحله اجرا گذاشته شد.

وی با بیان اینکه در اجرای این طرح ۶ نفر خرده فروش و مصرف کننده مواد مخدر دستگیر و مقدار ۳۸۴ گرم و ۶۰ سوت انواع مواد مخدرکشف شد، تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان با اشاره به جدیت و قاطعیت پلیس در اجرای مستمر طرح های پاکسازی مناطق آلوده ضمن قدردانی از مشارکت و همکاری خوب شهروندان در راستای برقراری نظم و امنیت در سطح شهرستان از عموم مردم خواست؛ در صورت مشاهده هرگونه فعالیت در زمینه مواد مخدر از طریق تلفن فوریت های پلیسی ۱۱۰ موضوع را به نیروی انتظامی اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به پاکسازی محل و دستگیری مجرمان اقدام شود.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت