اخبار ویژه

  • شناسه : 35300
  • ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۷:۳۹
  • 70 بازدید
  • ارسال توسط :
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف ۴۱۷ کیلوگرم حشیش در کرمانشاه خبر داد
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف ۴۱۷ کیلوگرم حشیش در کرمانشاه خبر داد

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف ۴۱۷ کیلوگرم حشیش در کرمانشاه خبر داد

فرمانده انتظامی استان از کشف ۴۱۷ کیلوگرم ماده مخدر حشیش با کار اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر کرمانشاه و با همکاری پلیس سمنان خبر داد. به گزارش خبر روز، سردار “علی اکبر جاویدان” در جمع خبرنگان اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی یک دستگاه […]

فرمانده انتظامی استان از کشف ۴۱۷ کیلوگرم ماده مخدر حشیش با کار اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر کرمانشاه و با همکاری پلیس سمنان خبر داد.

به گزارش خبر روز، سردار “علی اکبر جاویدان” در جمع خبرنگان اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی یک دستگاه کامیون که قصد انتقال مقدار زیادی حشیش از استان های شرقی به تهران را داشت، مطلع شدند.

وی افزود: پلیس مبارزه با مواد مخدر کرمانشاه پس از شناسایی دقیق مسیر حرکتی کامیون در محور سمنان، موضوع را به اطلاع همکاران خود در این استان رسانده و آنها نیز موفق به توقیف خودرو در ابتدای شهر سمنان شدند.

سردار جاویدان، تصریح کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر سمنان در بازرسی های انجام شده موفق به کشف ۴۱۷ کیلوگرم ماده مخدر حشیش که به صورت حرفه ای در کامیون جاساز شده بود، شدند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: در این راستا ۲ قاچاقچی دستگیر و برای صدور احکام لازم تحویل مراجع قضائی شده و کامیون حامل مواد مخدر نیز به پارکینگ منتقل شد.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*