اخبار ویژه

  • شناسه : 28792
  • ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۸
  • 67 بازدید
  • ارسال توسط :
فرمانده انتظامی مسجدسلیمان از دستگیری ۵ تن از عاملان آتش سوزی مراتع در این شهرستان خبر داد
فرمانده انتظامی مسجدسلیمان از دستگیری ۵ تن از عاملان آتش سوزی مراتع در این شهرستان خبر داد

فرمانده انتظامی مسجدسلیمان از دستگیری ۵ تن از عاملان آتش سوزی مراتع در این شهرستان خبر داد

به گزارش خبر روز، سرهنگ ” کارآگاه علی حسینی” اظهار داشت : در پی وقوع چندین فقره آتش سوزی مراتع و محصولات کشاورزی ، ماموران انتظامی پاسگاه گلگیر و هفت شهیدان جهت برخورد با مخلان نظم و امنیت اقدام به گشت زنی در مناطق احتمالی آتش سوزی کرده و موضوع به صورت ویژه در دستور […]

به گزارش خبر روز، سرهنگ ” کارآگاه علی حسینی” اظهار داشت : در پی وقوع چندین فقره آتش سوزی مراتع و محصولات کشاورزی ، ماموران انتظامی پاسگاه گلگیر و هفت شهیدان جهت برخورد با مخلان نظم و امنیت اقدام به گشت زنی در مناطق احتمالی آتش سوزی کرده و موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی پاسگاه گلگیر طی ۲۴ ساعت گذشته حین گشت زنی متوجه دود غلیظ در اطراف زمین های کشاورزی و مراتع شدند که بلافاصله در محل مورد نظر حاضر و مشاهد کردند ۲ نفر در حال آتش زدن خار و خاشاک در زمین های کشاورزی هستند.

فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان ادامه داد: متاسفانه به دنبال شعله ور شدن، آتش به مراتع خشک سرایت کرد و حدود ۳ هکتار از اراضی منابع طبیعی را سوزاند.

این مقام انتظامی ضمن اشاره به این که در این راستا ۳ نفر که در حوزه هفت شهیدان اقدام به آتش زدن محصولات کشاورزی کرده بودند دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند خاطر نشان کرد: افراد یاد شده در تحقیقات تکمیلی پلیس انگیزه خود را آماده کردن اراضی برای کشاورزی و اختلافات ملکی بیان کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان مسجد سلیمان عنوان داشت : پلیس با افرادی که به مراتع و سرمایه های ملی آسیب بزنند قاطعانه برخورد خواهد کرد.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*