اخبار ویژه

  • شناسه : 25064
  • ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۸:۵۵
  • 125 بازدید
  • ارسال توسط :
فرماندار مسجدسلیمان: ساعت کاری برخی اصناف تا ساعت ۲۰ محدود شد / واحد متخلف پلمپ می شود
فرماندار مسجدسلیمان: ساعت کاری برخی اصناف تا ساعت ۲۰ محدود شد / واحد متخلف پلمپ می شود

فرماندار مسجدسلیمان: ساعت کاری برخی اصناف تا ساعت ۲۰ محدود شد / واحد متخلف پلمپ می شود

فرماندار مسجدسلیمان از محدود شدن فعالیت تعدادی از مشاغل در سطح شهرستان مسجدسلیمان خبر داد. دکتر محمد پاکدل فرماندار شهرستان مسجدسلیمان در گفتگو با خبر روز با اعلام این خبر افزود: بنا بر تصمیم  ستاد پیشگیری از شیوع کرونای شهرستان و در راستای پیشگیری از شیوع این ویروس و حفظ سلامت آحاد جامعه، از روز […]

فرماندار مسجدسلیمان از محدود شدن فعالیت تعدادی از مشاغل در سطح شهرستان مسجدسلیمان خبر داد.

دکتر محمد پاکدل فرماندار شهرستان مسجدسلیمان در گفتگو با خبر روز با اعلام این خبر افزود: بنا بر تصمیم  ستاد پیشگیری از شیوع کرونای شهرستان و در راستای پیشگیری از شیوع این ویروس و حفظ سلامت آحاد جامعه، از روز سه شنبه مورخ ۱۶ اردیبهشت ماه تا اطلاع ثانوی فعالیت کلیه صنوف (باستثنای فروشندگان خرده فروش و عمده فروش مواد غذایی، خشکبار، میوه و تره بار، سوپر مارکت ها، نانوایی ها، عطاری، لوازم پزشکی و مشاغل فنی خودرویی) تا ساعت ۲۰ خواهد بود و در صورت فعالیت بعد از ساعت مذکور واحد مربوطه پلمپ خواهد شد.

رئیس شورای تامین شهرستان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به شیوع ویروس کرونا از شهروندان مسجدسلیمانی خواست با رعایت فاصله گذاری اجتماعی از سرعت شیوع این ویروس جلوگیری کنند. وی گفت: عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی توسط مردم باعث تشدید محدودیت ها خواهد شد. دکتر پاکدل در بخش پایانی سخنان خود گفت: اگر مردم از تجمع و تردد بدون فاصله گذاری اجتماعی، جلوگیری از مراسمات عزاداری و عروسی و . . . توجه نکنند باید شاهد انتظار شیوع بیماری کرونا در همه سطوح جامعه بیش از گذشته باشیم.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت