اخبار ویژه

  • شناسه : 35479
  • ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۸:۰۹
  • 41 بازدید
  • ارسال توسط :
فرماندار شهرستان امیدیه: محیط زیست نعمت بزرگی و ارزشمندی است
فرماندار شهرستان امیدیه: محیط زیست نعمت بزرگی و ارزشمندی است

فرماندار شهرستان امیدیه: محیط زیست نعمت بزرگی و ارزشمندی است

به گزارش خبرنگار خبر روز از شهرستان امیدیه در جلسه کارگروه مدیریت پسماند شهرستان به ریاست دکتر سید مهران رفیعی فرماندار برگزار شد . دکتر سید مهران رفیعی فرماندار در این جلسه اظهارکرد: محیط زیست نعمتی ارزشمند است که می بایست ضمن حفظ آن،  به نسل های آینده منتقل گردد و مسوولیت همگان در این […]

به گزارش خبرنگار خبر روز از شهرستان امیدیه در جلسه کارگروه مدیریت پسماند شهرستان به ریاست دکتر سید مهران رفیعی فرماندار برگزار شد .
دکتر سید مهران رفیعی فرماندار در این جلسه اظهارکرد: محیط زیست نعمتی ارزشمند است که می بایست ضمن حفظ آن،  به نسل های آینده منتقل گردد و مسوولیت همگان در این خصوص مهم و حیاتی است.
فرماندار شهرستان امیدیه هماهنگی و همکاری تمامی ادارات از جمله محیط زیست، شهرداری ها، آموزش و پرورش، سازمانهای مردم نهاد و شرکتهای فعال در منطقه را در حفظ محیط زیست امری ضروری دانسته و تاکید نمود؛ تمامی ادارات باید نسبت به هماهنگی و همکاری همه جانبه ، با هم تلاش نمایند تا محیطی سالم و به دور از مخاطرات طبیعی در شهرستان امیدیه داشته باشیم.
 وی افزود: یکی از اساسی ترین راههای کاهش معضلات زیست محیطی در سطح شهرستان را آموزش ، فرهنگ سازی و جلب مشارکت مردم در حوزه محیط زیست دانست.
فرماندار امیدیه درپایان گفت: اداره محیط زیست نسبت به گشتزنی و نظارت دقیق و اعطای اخطارهای لازم به خاطیان جهت اقدامات قانونی بعدی اقدام نمایند.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*