اخبار ویژه

  • شناسه : 35352
  • ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۵:۳۴
  • 35 بازدید
  • ارسال توسط :
فرماندار شهرستان امیدیه بر پیگیری و ارائه حل مشکلات بانوان شهرستان تاکید کرد
فرماندار شهرستان امیدیه بر پیگیری و ارائه حل مشکلات بانوان شهرستان تاکید کرد

فرماندار شهرستان امیدیه بر پیگیری و ارائه حل مشکلات بانوان شهرستان تاکید کرد

به گزارش خبرنگار خبر روز از شهرستان امیدیه در جلسه کمیسیون امور بانوان که با حضور دکتر سید مهران رفیعی فرماندار و با نمایندگان امور بانوان ادارات و دستگاه‌های شهرستان برگزار شد. فرماندار امیدیه گفت: بر پیگیری جدی مشکلات و دغدغه های بانوان توسط اعضای کمیسیون باید حل شود. وی در ابتدا با تبریک فرا […]

به گزارش خبرنگار خبر روز از شهرستان امیدیه در جلسه کمیسیون امور بانوان که با حضور دکتر سید مهران رفیعی فرماندار و با نمایندگان امور بانوان ادارات و دستگاه‌های شهرستان برگزار شد.
فرماندار امیدیه گفت: بر پیگیری جدی مشکلات و دغدغه های بانوان توسط اعضای کمیسیون باید حل شود.
وی در ابتدا با تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس: در سال جاری با توجه به شیوع بیماری کرونا اظهار کرد برنامه‌های گرامیداشت این هفته با محدودیت مواجه شده است و همه دستگاه ها اجرایی باید با رعایت پروتکل های بهداشتی ستاد ملی کرونا نسبت به برگزاری برنامه‌های اعلام شده و گرامیداشت این هفته اقدام کنند.
نماینده عالی دولت درامیدیه ادامه داد: بانوان بخش مهمی از جامعه هستند و باید دغدغه ها، مسائل و مشکلات این قشر مورد توجه و پیگیری دائمی قرار داشته باشد به ویژه در زمان کنونی به دلیل شیوع بیماری کرونا، برخی فعالیت ها بیرون از منزل متوقف شده است،استفاده از فضای مجازی برای پیشبرد امور بانوان و تدارک برنامه های مفرح بسیار ضروری است.
در پایان مصوب گردید: ادارات و نهادها با ارائه گزارش اقدامات خود در زمینه پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در حوزه بانوان و برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان امیدیه به فرمانداری گزارش دهند.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*