اخبار ویژه

  • شناسه : 13217
  • ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ - ۰:۴۰
  • 3451 بازدید
  • ارسال توسط :
فرضعلی علیجانی: وقتی هدف خدمت به مردم باشد نباید در قید ‌و بند القاب باشیم + گزارش تصویری
فرضعلی علیجانی: وقتی هدف خدمت به مردم باشد نباید در قید ‌و بند القاب باشیم + گزارش تصویری

فرضعلی علیجانی: وقتی هدف خدمت به مردم باشد نباید در قید ‌و بند القاب باشیم + گزارش تصویری

خبر روز – پریسا طاهری / در حالی که جلسه انتخاب هیئت رئیسه ی شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان با حضور ۵ تن از اعضا، نماینده فرماندار و اصحاب رسانه این شهرستان برگزار شد که عدم حضور دو تن از اعضای شورای شهر به دلایلی جلسه انتخاب هیئت رئیسه ی شورای شهر مسجدسلیمان را به تعویق انداخت […]

خبر روزپریسا طاهری / در حالی که جلسه انتخاب هیئت رئیسه ی شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان با حضور ۵ تن از اعضا، نماینده فرماندار و اصحاب رسانه این شهرستان برگزار شد که عدم حضور دو تن از اعضای شورای شهر به دلایلی جلسه انتخاب هیئت رئیسه ی شورای شهر مسجدسلیمان را به تعویق انداخت و به روز شنبه موکول کرد. این در حالی بود که به گفته روح الله جلیلی نائب رئیس شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان عدم اطلاع به صورت رسمی و از طریق نامه کتبی را از دلایل عدم حضور دو عضو شورای شهر عنوان کرد و اظهار داشت که نباید عجولانه برای انتخاب رئیس شورا و اعضای هیئت رئیسه و کمیسیون های شورا اقدام نمود و باید وقت کافی جهت ارائه برنامه های کاندیدا و تصمیم گیری در این خصوص در نظر گرفت.

به گفته یکی از اعضای شورای شهر از مرداد ماه بحث رایزنی ها جهت کاندیدا و … در شورا مطرح گردیده بود و زمان برگزاری این جلسه نیز در جلسه شب گذشته که همه ۷ عضو شورای شهر حضور داشتند عنوان شد و به همه از طریق نامه و پیامک هم اطلاع رسانی  گردیده بود. سوال اینجاست آیا جلسه انتخاب هیئت رئیسه و کمیسیون های شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان بدون حاشیه روز شنبه برگزار خواهد شد و یا عدم حضور در جلسه برخی از اعضا و یا حواشی دیگری مانع از به نتیجه رسیدن این جلسه می شود؟

در این جلسه فرضعلی علیجانی رئیس شورای مسجدسلیمان عنوان کرد: شورای پنجم از زمانی که کار خود را آغاز کرد در ابتدای امر همه اعضای هئیت مدیره اعم از رئیس شورا، نایب رئیس، خزانه دار و رؤسای کمیسیون ها با اکثریت آرای ۷ نفر انتخاب شدند چرا که همه عزیزان در شورای شهر اعتقاد داشتیم که تنها با وفاق و همدلی است که می توان کارها را پیش برد.

رئیس شورای شهر مسجدسلیمان افزود: مسجدسلیمان هم اکنون میراث دار مشکلات فراوان طی سالیان گذشته است و به همین علت همه اعضای شورا و از جمله بنده تمام تلاشمان این است که با همه توان مشکلات انباشته شهر و مطالبات مردم را پاسخگو باشیم. 

وی با اشاره به اینکه گره های مشکلات مسجدسلیمان روز به روز کورتر می شود افزود: رمز برون رفت از مشکلات مسجدسلیمان همدلی و اتحاد به دور از تعصبات گروهی، باندی و طایفه ای است که اگر چنین شود بستر برای حل مشکلات بوجود می آید.

علیجانی ادامه داد: از بدو ورودم به شورا این مسئله را مد نظر قرار دادم که مردم بهترین قاضی نسبت به عملکرد خدمتگزاران خود در شورا هستند. و تمام سعی و تلاشم را در طول یک سال این بوده است که خارج از هر مسئله و حاشیه ایی وحدت و همدلی را در بین اعضا بوجود آورم و از حاشیه ها جلوگیری کنم .

وی خاطر نشان کرد: اعضای شورای شهر توسط مردم و با رای آنها انتخاب شده اند و برای رفاه و آسایش مردم تلاش می کنند انتظار داریم این وحدت و‌ همدلی ها در سال دوم شورا در جهت خدمت به مردم و توسعه و آبادانی شهر ادامه  داشته باشد.

 رئیس شورای شهر تاکید کرد:  وقتی هدف خدمت به مردم باشد نباید در قید ‌و بند القاب باشیم.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*