اخبار ویژه

  • شناسه : 29644
  • ۰۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۱
  • 43 بازدید
  • ارسال توسط :
غرق شدن هفت نفر در آب‌های لرستان
غرق شدن هفت نفر در آب‌های لرستان

غرق شدن هفت نفر در آب‌های لرستان

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر لرستان گفت: در سه ماهه نخست سال‌جاری هفت نفر در آب روخانه‌ها و سد‌های استان جان خود را از دست داده‌اند.

به گزارش خبر روز از لرستان،صارم رضایی به رسانه‌ها اعلام کرد: با توجه به اینکه سالانه تعداد زیادی از هموطنانمان بر اثر غرق شدگی جان خودشان را از دست می‌دهند، از مردم می‌خواهیم نکات ایمنی را در خصوص شنا کردن در بستر رودخانه‌ها رعایت کنند.

وی افزود: شوخی کردن در هنگام شنا یکی دیگر از علت‌های غرق شدگی است همچنین قبل از ورود به آب باید از وضعیت عمق آب و دمای آب اطلاعات کاملی داشته باشیم.

به گفته وی برخی نیز بر اثر سردی آب و یا شیرجه زدن در آب‌هایی که سنگلاخ بوده غرق شده اند لذا باید به علائم ایمنی و تابلو‌های هشدار دهنده در کنار رودخانه‌ها توجه شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان با اشاره به اینکه سال گذشته ۲۲ نفر در این استان بدلیل عدم آشنایی با شنا فوت شدند، خاطرنشان کرد: در صورت بروز هر نوع حادثه‌ای هم استانی‌ها می‌توانند با شماره ۱۱۲ جمعیت هلال احمر استان لرستان تماس بگیرند.

مهدی زکی پور

مهدی زکی پور سرپرست خبر روز در استان لرستان، بیش از ۷سال است که در عرصه مطبوعات فعالیت دارد. وی دارای سابقه فعالیت سیاسی و اجتماعی بوده و همچنین سردبیر هفته نامه های صدای لرستان و افق زاگرس نیز می باشد.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*