اخبار ویژه

  • شناسه : 5806
  • ۰۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۱
  • 1637 بازدید
  • ارسال توسط :
غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای سوسنگرد و دیدار با خانواده شهید قاسم داغری
غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای سوسنگرد و دیدار با خانواده شهید قاسم داغری

غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای سوسنگرد و دیدار با خانواده شهید قاسم داغری

در این مراسم سعیدی نیا نماینده عالی دولت در دشت آزادگان با اشاره به شهادت مظلومانه رجایی وباهنر افزود: رجایی وباهنر خاری در چشم دشمنان و منافقان کور دل بودند ومردم خدمات ورشادت های این دو بزرگوار را فراموش نخواهد نمود.

 

به گزارش خبرنگار خبر روز از دشت آزادگان ؛ به مناسبت هفته دولت مزار شهدای گرانقدر شهر سوسنگرد با حضور سعیدی فرماندار دشت آزادگان ؛ ساعدی نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه در مجلس شورای اسلامی ؛ فرماندهان نظامی و انتظامی و دیگران مسئولان محلی شهرستان دشت آزادگان غباروبی و عطر افشانی شد .

در این مراسم مسئولان شهرستان با شاخه‌های گل و عطر افشانی بر مزار شهدا بار دیگر با آرمان‌های‌حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) و شهدای انقلاب اسلامی تجدید میثاق نمودند.

در این مراسم سعیدی نیا نماینده عالی دولت در دشت آزادگان با اشاره به شهادت مظلومانه رجایی و باهنر اظهار کرد: رجایی وباهنر خاری در چشم دشمنان و منافقان کور دل بودند ومردم خدمات ورشادت های این دو بزرگوار را فراموش نخواهد نمود.

پس از این مراسم مسئولان شهرستان دشت آزادگان با حضور در منزل شهید دوران دفاع مقدس شهید قاسم داغری با قرائت فاتحه یاد و خاطره آن شهید والامقام را گرامی داشتند.

 

علیرضا شناوی

خبرنگار اختصاصی خبر روز در شهرستان دشت آزادگان و هویزه بوده، فارغ التحصیل کارشناسی رشته حقوق، عضو کمیته خبرنگاران و امور رسانه قرارگاه فرهنگی دشت آزادگان، عضو شورای نویسندگی نشریه و هفته نامه رضوان خوزستان، سابقه فعالیت در بیش از ۳ خبرگزاری استان خوزستان را دارد.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*