اخبار ویژه

  • شناسه : 4103
  • ۰۵ تیر ۱۳۹۶ - ۱:۵۴
  • 552 بازدید
  • ارسال توسط :
علی عسگر ظاهری نماینده مردم مسجدسلیمان فرا رسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت
علی عسگر ظاهری نماینده مردم مسجدسلیمان فرا رسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت

علی عسگر ظاهری نماینده مردم مسجدسلیمان فرا رسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت

علی عسگر ظاهری نماینده مردم شریف شهرستان های مسجدسلیمان،لالی،اندیکا و هفتکل طی پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را گرامی داشت

به گزارش خبر روز؛ متن پیام به شرح زیر می باشد:

بسمه تعالی

ﺍَﻟﻠّﻬُﻢَّ ﺍﺟْﻌَﻞْ ﺻِﯿﺎﻣِﯽ ﻓِﯿﻪِ ﺑِﺎﻟﺸُّﮑﺮِ ﻭَ ﺍﻟْﻘَﺒُﻮﻝِ ﻋَﻠَﯽ ﻣَﺎ ﺗَﺮْﺿَﺎﻩُ ﻭَ ﯾﺮْﺿَﺎﻩُ ﺍﻟﺮَّﺳُﻮﻝُ

ﺧﺪﺍﯾﺎ ﺭﻭﺯﻩﺍﻡ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﻣﺎﻩ ﺑﺮ ﭘﺎﯾﻪ ﺁﻧﭽﻪ ﺗﻮ ﻭ ﭘﯿﺎﻣﺒﺮ ﺁﻥ ﺭﺍ ﻣﯽﭘﺴﻨﺪﺩ ﻣﻮﺭﺩ ﺳﭙﺎﺱ ﻭ ﭘﺬﯾﺮﺵ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﻩ

خداوند بزرگ را سپاس که در ماه مبارک رمضان فرصتی ارزشمند فراهم نمود تا با روزه داری،زمینه دوری از جهالت و انحراف فراهم آورد و موجب توفیق در عبودیت و تهذیب نفس گردید.

ﺭﻣﻀﺎﻥ ﻣﺎﻩ ﺭﺣﻤﺖ ﻭ ﻣﻐﻔﺮﺕ ﻭ ﻣﺎﻩ ﺿﯿﺎﻓﺖ ﺍﻟﻬﯽ ﺩﺭ ﻣﯿﻌﺎﺩﮔﺎﻩ ﻓﻄﺮ ﺑﻪ ﭘﺎﯾﺎﻥ ﻣﯿﺮﺳﺪ و در پایان این ماه به برکت یک ماه عبادت خالصانه به آرامش وصف نشدنی و بی کران الهی دست یابیم.

 

اینجانب فرا رسیدن عید سعید فطر را به همه مسلمانان سرتاسر جهان ،ملت شریف ایران و مردم خداجوی و ولایتمدار شهرستانهای مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل تبریک عرض می کنم مردمی که همواره در همه عرصه ها، حماسه ساز و سرنوشت ساز بوده اند و با تمام وجود و اخلاص از کشور ، نظام و انقلاب اسلامی دفاع کرده اند و با همدلی و همراهی خویش دولتمردان را یاری نموده اند.

از درگاه ایزد منان توفیقات واسعه برای همه مسلمانان جهان پس از یک ماه روزه داری در صحنه جهادنفس و بهرمندی از ضیافت الهی را مسئلت دارم

علی عسگر ظاهری

نماینده مردم شریف شهرستانهای

مسجدسلیمان،لالی، اندیکا و هفتکل

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۶ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۴ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*