اخبار ویژه

  • شناسه : 16339
  • 23 ژوئن 2019 - 1:25
  • 195 بازدید
  • ارسال توسط :
عطر افشانی مزار شهدای شهرستان هندیجان به مناسبت هفته قوه قضائیه
عطر افشانی مزار شهدای شهرستان هندیجان به مناسبت هفته قوه قضائیه

عطر افشانی مزار شهدای شهرستان هندیجان به مناسبت هفته قوه قضائیه

قضات و کارکنان اداری دادگستری هندیجان با حضور در مزار شهدای گمنام و مزار شهدا در گلزار شهدا با آرمان‌های مقدس جمهوری اسلامی و شهدا تجدید میثاق نمودند. به گزارش خبرنگار خبر روز از هندیجان سید محمود هاشمی رییس دادگستری در این مراسم اظهار داشت: همزمان با هفته قوه قضائیه چند برنامه از سوی دادگستری […]

قضات و کارکنان اداری دادگستری هندیجان با حضور در مزار شهدای گمنام و مزار شهدا در گلزار شهدا با آرمان‌های مقدس جمهوری اسلامی و شهدا تجدید میثاق نمودند.

به گزارش خبرنگار خبر روز از هندیجان سید محمود هاشمی رییس دادگستری در این مراسم اظهار داشت:

همزمان با هفته قوه قضائیه چند برنامه از سوی دادگستری شهرستان برگزار میگردد که می توان دیدار با امام جمعه شهرستان هندیجان توسط پرسنل، برگزاری مصاحبه مطبوعاتی با خبرنگاران بازدید از زندان ماهشهر و بررسی مشکلات زندانیان، دیدار با خانواده معظم شهدا از برنامه هایی است که در این هفته برگزار میگردد.
هاشمی افزود: در سال ۹۷ دادگستری هندیجان ازبین ۳۲ شهرستان مقام چهارم ۲۸ درصد کاهش نسبت به سال ۹۶ کاهش داشته است. رئیس دادگستری هندیجان ادامه داد: بیش از ۵ هزار پرونده اظهارات شاکی و متهمین را در سیستم ثنا ثبت گردیده بود. هاشمی در پایان گفت: از شهروندان هندیجان درخواست میگردد که جهت پیگیری پرونده خود در سیستم ثنا ثبت نام نمایند تا بتوان از روند پرونده خود در دادگستری اطلاع یابند.

ناصر حکیمی

ناصر حکیمی، خبرنگار خبر روز در شهرستان های هندیجان، بندر ماهشهر، امیدیه، شادگان، آبادان، سوسنگرد و آغاجاری است. وی بیش از ۸ سال سابقه فعالیت خبری در حوزه های سیاسی و اجتماعی را داراست. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*