امروز

سه شنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۷

  ساعت

۰۴:۳۵ قبل از ظهر

سایز متن   /

چاپ مطلب

خبر روز/ شاکری گفت: با توجه به اختلاف بین شورا در عدم انتخاب رئیس شورا برای مدیریت شهرداری به نوعی می توان نتیجه گرفت که آقای نجفی قربانی شد تا اهداف جریان اصلاح طلبان پیاده شود.

اقبال شاکری عضو پیشین شورای اسلامی شهرتهران با اشاره به اینکه آقای نجفی با پذیرش مدیریت شهر تهران خود زنی کرد گفت: از مدتها پیش یا از همان اوایل ورود آقای نجفی به شهرداری تهران قابل پیش بینی بود که آقای نجفی توان مدیریت شهر تهران را ندارد و آنگونه که بایسته وشایسته شهر است قادر به اداره پایتخت نیست,سوابق کاری آقای نجفی و تاکید بر بیماری ایشان گواه این واقعیت بود که ایشان برای ماندن وکار کردن نیامده بود! بنابراین از همان هفته ای اول می شد نتیجه گرفت که آقای نجفی فرد قابل قبولی برای مدیریت شهر تهران نیستند از این رو در اولین تحلیل باید گفت آقای نجفی خودزنی کرد وتن به اشتباه بزرگی داد که شورای شهر برایش دامن زده بود!

وی دراین باره توضیح داد: با توجه به اختلاف بین شورا در عدم انتخاب رئیس شورا برای مدیریت شهرداری به نوعی می توان نتیجه گرفت که آقای نجفی قربانی شد تا اهداف جریان اصلاح طلبان پیاده شود. از سوی دیگر شورای اسلامی شهر تهران چون دیگر زمانی برای انتخاب شهردار نداشت مترصد خریدن فرصت زمانی بود تا فرد دیگری را جایگزین آقای نجفی کند بنابراین چاره ای غیر از انتخاب ایشان درآن مقطع زمانی برای مدیریت شهرداری نداشتند!

شاکری اهداف اصلاح طلبان را در انتخاب آقای نجفی اینگونه عنوان نمود: مسلما غیر ازدلایل عنوان شده جریان اصلاح طلب وحزب کارگزاران درصدد بودند تا به وسیله آقای نجفی دستاوردهای گذشته را به باد انتقاد گرفته وبا تخریب خدمات مدیریت پیشین شهر تهران اهداف سیاسی خود را پیاده کنند! نقد، سیاه نمایی و تخریب تنها راهکار اصلاح طلبان در مواجهه با انبوهی از خدمات مدیریت پیشین شهر تهران بود. اصلاح طلبان با اذعان به اینکه این مدیریت تداوم نمی یابد ولطمه بزرگ به شهر وارد می کنند تنها به باند بازیهای سیاسی و حزبی خود توجه کردند ونشان دادند با ندانم کاریها وورود افراد غیر متخصص در حوزه شهری تنها به مردم شهر اجحاف ودر حق بیش از ده میلیون جمعیت تهران ظلم کردند!آن هم در زمانی که سال رو به پایان است وسال نوبا فعالیت های بیشماری آغاز می شود.

وی با اظهار امیدواری برای پایان یافتن برنامه های نمایشی یا فرمایشی شهرداری وتاکید برافزایش خدمات رسانی به شهروندان تهرانی اظهار داشت: بی شک شورای پنجم وشهرداری برنامه خطرناک و غیر قابل بخششی را به مردم شهر تحمیل کردند , اشتباه بزرگی که بخشودنی نیست.احزاب سیاسی مقابل اصولگرایان با اذعان به اینکه آقای نجفی گزینه مناسبی برای شهر تهران نیست به دنبال بهانه ای بودند تا کار نکردن درشهر را به گردن جناح رو به رو بیاندازند در حالی که هرعقل سلیم وخادم مردمی از آن ابتدا می دانست که شهرداری تهران لباسی نیست که اندازه قامت اقای نجفی باشد! انتظار می رود برنامه های نمایشی یا فرمایشی وبی اعتنایی وبی احترامی شهرداری وشورای شهر به پایتخت نشینان کاهش یابد تا با انتخاب مناسبی شهررا همانند گذشته آباد نگاه داریم.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۴ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۳ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

بیشتر بخوانید»  شایعه زنده ماندن چند نفر از مسافران ATR در لحظه حادثه
برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | | |

لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  عضو سابق شورای شهر: نجفی خودزنی کرد
قوانین بخش نظرات در خبر روز

1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
7. جهت ارسال نظرات ، حتما آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح و بدون www وارد کنید .
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی