اخبار ویژه

  • شناسه : 20367
  • ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۹:۰۰
  • 322 بازدید
  • ارسال توسط :
عزت ایرانی در فجر سلیمانی / حماسه حضور مردم مسجدسلیمان در جشن یوم الله ۲۲ بهمن + گزارش تصویری
عزت ایرانی در فجر سلیمانی / حماسه حضور مردم مسجدسلیمان در جشن یوم الله ۲۲ بهمن + گزارش تصویری

عزت ایرانی در فجر سلیمانی / حماسه حضور مردم مسجدسلیمان در جشن یوم الله ۲۲ بهمن + گزارش تصویری

امروز مردم شهر یک هزار شهید مسجدسلیمان همزمان با مردم سراسر کشور با حضور خود و بیعت با ارمان های انقلاب و رهبر فرزانه بار دیگر حماسه آفریدند

به گزارش خبر روز از مسجدسلیمان راهپیمائی پر شور مردم غیور و شهید پرور این شهرستان با حضور چند ده هزار نفری مردم، ادارات، مسئولین شهرستان و با سخنرانی خطیب جمعه شهرستان مسجدسلیمان حاج صادق امینی برگزار شد. حاج صادق امینی در سخنانی پس از راهپیمائی پر شور مردم مسجدسلیمان در روز ۲۲ بهمن گفت: در دنیای غرب کشیشان و نخبگانش اذهان می کنند که امروز بشریت مبتلا به بحران اخلاق و بحران انسانیت شده است و این مکتب روح بخش و معنویت اسلام است که می تواند ما را نجات بدهد.

وی افزود: رهبر فرزانه ما به فضل خدا داناترین ها و رهبری آینده نگر است و امروز آمده ایم بار دیگر با ولایت فقیه عهد و پیمان ببندیم و التزام عملی خود را به اسلام ثابت کنیم. امروز دنیا به قدرت اسلام پی برده است و می داند شخصیت های برجسته ایی همچون سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که دنیا را به لرزه در آورده است تربیت شده مکتب شیعه و اسلام است.

وی در ادامه افزود: تاسی به اسلام و ائمه اطهار یک روستا زاده را به چنان جایگاه والایی رساند که رهبری ولی‌فقیه در خطبه های نماز جمعه در مورد ایشان فرمود که شهید سلیمانی یک مکتب است نه یک فرد. رمز پایداری و مانایی نظام مقدس جمهوری اسلامی را اسلام و رهبری مقام معظم رهبری دانست.

خطیب جمعه مسجدسلیمان اضافه کرد: امروز در کشور اقتدار فرهنگی و فکری علمی و سیاسی و.. وجود‌ دارد که این امر به خاطر وجود پر برکت رهبری فرزانه است که‌ همچون معلم و چراغ روشن برای همگان است. اگر مشکلات اقتصادی داریم اگر گرانی و مشکلات معیشتی داریم اگر بازار دچار رخوت شده است با شجاعت می گویم چون نخبگان ما درست به اسلام و رهبری گوش ندادند. مسئول باید شجاع نترس عدالتگرا باشد و اروپا و آمریکا قطع امید کند متکی بر توان داخلی باشد و اینگونه می شود که اقتصاد را همچون در بعد علمی نظامی دفاعی و . . . یکه تاز کرد.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*