اخبار ویژه

  • شناسه : 6160
  • ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۷
  • 337 بازدید
  • ارسال توسط :
عربستان، منع رسانه‌ها از حمله به ایران را تکذیب کرد
عربستان، منع رسانه‌ها از حمله به ایران را تکذیب کرد

عربستان، منع رسانه‌ها از حمله به ایران را تکذیب کرد

مشاور دیوان سلطنتی عربستان سعودی با تکذیب خبر منع رسانه‌های سعودی از انتقاد و حمله به ایران، آن را «شایعه» توصیف کرد و کار قطری‌ها دانست.

به گزارش خبر روز، «سعود القحطانی» مشاور دیوان سلطنتی عربستان سعودی در صفحه توئیتر خود، منع رسانه‌های سعودی از انتقاد و حمله به ایران را قویاً تکذیب کرد.

بنا بر اعلام وبسایت شبکه خبری العربیه، القحطانی در چندین توئیت مدعی شد که دولتمردان قطر با اشاعه چنین شایعاتی تلاش دارند تا روابط خود با ایران را توجیه کنند.

روزنامه الکترونیکی «رأی الیوم» روز دوشنبه (دیروز) به نقل از منابع بلندپایه عربستان نوشت که به دستور مشاور دیوان سلطنتی عربستان سعودی، هیچ کدام از رسانه‌ها نباید متعرض ایران و شیعیان شوند و این دستور در تمامی مطبوعات، فضای مجازی و شبکه‌های تلویزیونی قرار است اجرا شود.

این منابع همچنین مدعی شده بودند که هیأت سعودی بزودی برای انجام مقدمات بازگشایی سفارت عربستان به تهران خواهند آمد.

العربیه همزمان که این خبر را پوشش داده است، دو خبر دیگر علیه ایران در صفحه نخست خود منتشر کرده و هر دو علیه ایران و حاوی اتهامات تکراری است؛ امری که نشان می‌دهد محتوای خبر «رأی الیوم» صحیح نیست و ایران همچنان مورد هجمه رسانه‌های سعودی است.

 

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*