اخبار ویژه

  • شناسه : 25865
  • ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۷:۲۸
  • 112 بازدید
  • ارسال توسط :
عدم رعایت فاصله فیزیکی در مکان‌های شلوغ علت افزایش کرونا در هرمزگان
عدم رعایت فاصله فیزیکی در مکان‌های شلوغ علت افزایش کرونا در هرمزگان
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان تأکید کرد:

عدم رعایت فاصله فیزیکی در مکان‌های شلوغ علت افزایش کرونا در هرمزگان

به گزارش خبر روز؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان از سرایت کرونا به شهرستان بشاگرد خبرداد و افزود: تاکنون تنها در شهرستان بوموسی مورد مثبتی از کرونا مشاهده نشده است. دکتر حسین فرشیدی افزود: علت اصلی افزایش بیماری کرونا در استان هرمزگان به‌ویژه در بندرعباس، حجم بالای جمعیت و رعایت نکردن فاصله فیزیکی در […]

به گزارش خبر روز؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان از سرایت کرونا به شهرستان بشاگرد خبرداد و افزود: تاکنون تنها در شهرستان بوموسی مورد مثبتی از کرونا مشاهده نشده است.

دکتر حسین فرشیدی افزود: علت اصلی افزایش بیماری کرونا در استان هرمزگان به‌ویژه در بندرعباس، حجم بالای جمعیت و رعایت نکردن فاصله فیزیکی در مکان‌های شلوغ است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اشاره به اینکه در شهرستان بشاگرد نیز یک مورد بیمار مبتلا گزارش‌شده است، خاطرنشان کرد: تاکنون تنها در شهرستان بوموسی استان هرمزگان مورد مثبتی از کرونا مشاهده نشده است.

 فرشیدی اظهار مرد: تا شب گذشته موارد بستری در بخش مراقبت‌های ویژه شش مورد افزایش‌یافته و این شمار به ۲۸ نفر رسیده است و اکنون نیز یک هزار و ۸۲ نفر در قرنطینه هستند.

وی با بیان اینکه موارد فوت براثر کرونا در استان هرمزگان تغییری نداشته و همان ۳۰ نفر است، اضافه کرد: تاکنون از ۱۰هزار و ۴۵۴ نفر در استان تست کووید ۱۹ گرفته‌شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان هشدار داد درصورتی‌که روند ابتلا به کرونا به این شکل ادامه یابد مردم در انتظار اعمال محدودیت‌های مسافرت و همچنین اعمال قرنطینه‌های سخت‌گیرانه باشند.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*