اخبار ویژه

  • شناسه : 35432
  • ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۰:۰۲
  • 29 بازدید
  • ارسال توسط :
عدم آمادگی کشور عراق برای راهپیمایی اربعین
عدم آمادگی کشور عراق برای راهپیمایی اربعین

عدم آمادگی کشور عراق برای راهپیمایی اربعین

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان از عدم آمادگی کشور عراق برای راهپیمایی اربعین خبر داد.

به گزارش خبر روز از لرستان،محمود ثمینی در اجتماع بزرگ فعالان اربعین لرستان که ۲۵ شهریورماه در سالن همایش های سازمان جهاد کشاورزی لرستان برگزار شد، با بیان این که خدمتگزاران به ساحت امام حسین(ع) کماکان اتحاد خود را حفظ کنند، اظهار کرد: خادمین امام حسین(ع) توانایی بسیج امکانات و انسجام بخشی به مجموعه نیروی انسانی را دارند که این ظرفیت باید تقویت شود.
وی با بیان این که همایش اربعین لرزه بر تن دشمنان اسلام و شیعیان می انداخت، اضافه کرد: حضور بی منت نیروهای جهادی بود که با جمع آوری کمک ها و نذورات مردمی، این حرکت عظیم اربعین را امکان پذیر کرد کمااینکه تاکید مقام معظم رهبری هم بر مردمی برگزار کردن آن است.
ثمینی با اشاره به شیوع کرونا و این که امسال به خاطر عدم آمادگی کشور عراق و ممنوعیت های بهداشتی برای راهپیمایی اربعین، خدمت به عزاداران در مسیر دیگری یعنی کمک به محرومان و مستضعفین کشور انجام خواهد شد، اضافه کرد: موکب های لرستان سال های گذشته خدمات چشمگیری به زائران ارائه دادند که از همه آن ها تشکر و قدردانی می کنیم.

مهدی زکی پور

مهدی زکی پور سرپرست خبر روز در استان لرستان، بیش از ۷سال است که در عرصه مطبوعات فعالیت دارد. وی دارای سابقه فعالیت سیاسی و اجتماعی بوده و همچنین سردبیر هفته نامه های صدای لرستان و افق زاگرس نیز می باشد.

دیدن همه
طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*