اخبار ویژه

  • شناسه : 35145
  • ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۷:۵۱
  • 73 بازدید
  • ارسال توسط :
عجب معمای پیچیده ای شد این اداره ورزش و جوانان رامهرمز
عجب معمای پیچیده ای شد این اداره ورزش و جوانان رامهرمز

عجب معمای پیچیده ای شد این اداره ورزش و جوانان رامهرمز

دل نوشته انتقادآمیز کارشناس حوزه جوانان و امور اداری ورزش و جوانان رامهرمز به مسئولان شهرستان به گزارش خبرنگار خبرروز طی این چند روز اخیر، زمزمه های جدی از تغییر رٸیس اداره ورزش و جوانان شهرستان به گوش می رسد ، که باعث واکنش های تندی از سمت ورزشکاران و کارمندان این اداره شد. همزمان […]

دل نوشته انتقادآمیز کارشناس حوزه جوانان و امور اداری ورزش و جوانان رامهرمز به مسئولان شهرستان

به گزارش خبرنگار خبرروز طی این چند روز اخیر، زمزمه های جدی از تغییر رٸیس اداره ورزش و جوانان شهرستان به گوش می رسد ، که باعث واکنش های تندی از سمت ورزشکاران و کارمندان این اداره شد.

همزمان با این حواشی علی امیری خواه کارشناس حوزه جوانان و امور اداری ورزش و جوانان رامهرمز در متنی  از مسٸولان شهر انتقاد کرد.

جالب است افرادی که در سالهای گذشته و حال، نشست و جلسه برگزار کرده و میکنند تا برای این اداره‌ی کلیدی تعیین تکلیف و سرنوشت مشخص کنند هیچ تخصصی در این زمینه ندارند‌. جالب است در خصوص قسمت دومِ اداره یعنی حوزه جوانان که بیش از ۸۰ درصد امورات اداره را شامل میشود هیچ کس اطلاعاتی ندارد، حتی….

قابل توجه آن دوستان دلسوز؛ لطفا اگر مردم را دوست دارید بدون منافع شخصی و حزبی لطف کنید جایی نظر دهید یا خدمت کنید که تخصص و توانایی دارید….

نکته:
چقدر زیبا بود در یکی از جلساتی که برای تعیین سرنوشت این اداره گرفته شد شماها که متخصص هستید حداقل یکی از پرسنل را دعوت میکردید تا راجع به مشکلات و راهکارها برنامه ارائه میداد.
البته ناگفته نماند که پرسنل در سالهای اخیر بصورت غمناک شاهد ……… بودند با لطف و درایت دوستان بطور شگفت انگیز جای شهید و جلاد عوض گردید و متهم به …… گردیده اند.

چقدر آشناست این داستان: در بلخ گنه کرد آهنگری، به شوشتر زدند گردن مسگری

< باز بوی بی تدبیری به مشام میرسد.>

طراحی وبسایت

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*