اخبار ویژه

  • شناسه : 24945
  • ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۴
  • 541 بازدید
  • ارسال توسط :
شهردار تاراز منصوب شد
شهردار تاراز منصوب شد

شهردار تاراز منصوب شد

با حضور فرماندار، بخشدار و جمعی از مسئولین شهر زاووت چلو حامد ظاهری رسما به عنوان شهردار این شهر معرفی شد. به گزارش خبر روز در حکم وی که به امضاء غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان رسیده آمده است: در اجرای تبصره ۳ ذیل بند۱ ماده ۸۰ قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و […]

با حضور فرماندار، بخشدار و جمعی از مسئولین شهر زاووت چلو حامد ظاهری رسما به عنوان شهردار این شهر معرفی شد.

به گزارش خبر روز در حکم وی که به امضاء غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان رسیده آمده است: در اجرای تبصره ۳ ذیل بند۱ ماده ۸۰ قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران با توجه به پیشنهاد شورای اسلامی محترم شهر زاووت به موجب این حکم به سمت شهردار زاووت منصوب می شوید.  امید است با اتکال به پروردگار سبحان و با رعایت کامل موازین شرعی و مقررات قانونی در جهت اهداف و ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی، گسترش مشارکت مردم و سازمان های مردم نهاد در اداره امور، توسعه و عمران شهری موفق و موید باشید.
ظاهری نیز در سخنانی ضمن تشکر از اعتماد اعضای شورای شهر گفت: با همدلی میان شهردار و اعضای شورای شهر می توان به رشد و تعالی شهر کمک کرد و این همکاری نقشی تعین کننده در توسعه آینده این شهر خواهد داشت.

وی یکی از اولویت های خود را مشارکت مردم و جذب سرمایه گزاران در منطقه اعلام کرد و گفت: بنده همه تلاشم را خواهم کرد تا انشالله با همکاری اعضای محترم شورای شهر و مشارکت مردم شاهد شهری آباد باشیم که این جزو حقوق اولیه مردم می باشد.

 

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت