اخبار ویژه

  • شناسه : 13586
  • ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۱
  • 213 بازدید
  • ارسال توسط :
طرح ساماندهی منظر شهری مناطق بافت فرسوده توسط شهرداری مسجدسلیمان‌+ تصاویر
طرح ساماندهی منظر شهری مناطق بافت فرسوده توسط شهرداری مسجدسلیمان‌+ تصاویر

طرح ساماندهی منظر شهری مناطق بافت فرسوده توسط شهرداری مسجدسلیمان‌+ تصاویر

به گزارش خبر روز، پروژه طرح ساماندهی منظر شهری توسط شهرداری مسجدسلیمان‌ آغاز گردید. بر همین اساس به منظور ارتقای کیفیت منظر شهری و بهره گیری از پتانسیل معماری و شهرسازی داتی شهر مسجدسلیمان، این طرح به ویژه در بافت های فرسوده آغاز گردیده است. در‌ همین راستا با رویکرد دولت و نظر به استقبال […]

به گزارش خبر روز، پروژه طرح ساماندهی منظر شهری توسط شهرداری مسجدسلیمان‌ آغاز گردید.

بر همین اساس به منظور ارتقای کیفیت منظر شهری و بهره گیری از پتانسیل معماری و شهرسازی داتی شهر مسجدسلیمان، این طرح به ویژه در بافت های فرسوده آغاز گردیده است.

در‌ همین راستا با رویکرد دولت و نظر به استقبال و تاکید شهردار و پشتیبانی شورای شهر به منظور توزیع عادلانه پروژه های بهسازی شهری، پروژه مذکور ابتدا در محدوده بافت فرسوده صورت گرفته، و به مابقی نقاط برنامه ریزی شده گسترش پیدا خواهد کرد.

گفتنی است این نمونه ساماندهی جداره که عمدتاً با رنگ یا پوشش های رنگی صورت می پذیرد، جزو کارآمدترین و ارزانترین روشهای ساماندهی منظر به شمار می‌رود، که بسیار موثر بوده و در آرامش بصری و نشاط شهروندان نقش بسزایی خواهد داشت.

شایان ذکر است کار رنگ آمیزی منظر شهری از محدوده چپ منطقه نفتون و پشت فرمانداری سابق آغاز گردیده، و فرآیند مراحل پاکسازی، زیرسازی و اجرای آستر و رنگ آمیزی نهایی در حال انجام می باشد و در همین خصوص پروژه فوق با استقبال همکاری و شهروندان مواجه گردیده است.

.

 

.

.

.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۴ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۳ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

بیشتر بخوانید»  بازداشت عامل برداشت غیرمجاز اینترنتی پول در مسجدسلیمان

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*