اخبار ویژه

  • شناسه : 13586
  • ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۱
  • 417 بازدید
  • ارسال توسط :
طرح ساماندهی منظر شهری مناطق بافت فرسوده توسط شهرداری مسجدسلیمان‌+ تصاویر
طرح ساماندهی منظر شهری مناطق بافت فرسوده توسط شهرداری مسجدسلیمان‌+ تصاویر

طرح ساماندهی منظر شهری مناطق بافت فرسوده توسط شهرداری مسجدسلیمان‌+ تصاویر

به گزارش خبر روز، پروژه طرح ساماندهی منظر شهری توسط شهرداری مسجدسلیمان‌ آغاز گردید. بر همین اساس به منظور ارتقای کیفیت منظر شهری و بهره گیری از پتانسیل معماری و شهرسازی داتی شهر مسجدسلیمان، این طرح به ویژه در بافت های فرسوده آغاز گردیده است. در‌ همین راستا با رویکرد دولت و نظر به استقبال […]

به گزارش خبر روز، پروژه طرح ساماندهی منظر شهری توسط شهرداری مسجدسلیمان‌ آغاز گردید.

بر همین اساس به منظور ارتقای کیفیت منظر شهری و بهره گیری از پتانسیل معماری و شهرسازی داتی شهر مسجدسلیمان، این طرح به ویژه در بافت های فرسوده آغاز گردیده است.

در‌ همین راستا با رویکرد دولت و نظر به استقبال و تاکید شهردار و پشتیبانی شورای شهر به منظور توزیع عادلانه پروژه های بهسازی شهری، پروژه مذکور ابتدا در محدوده بافت فرسوده صورت گرفته، و به مابقی نقاط برنامه ریزی شده گسترش پیدا خواهد کرد.

گفتنی است این نمونه ساماندهی جداره که عمدتاً با رنگ یا پوشش های رنگی صورت می پذیرد، جزو کارآمدترین و ارزانترین روشهای ساماندهی منظر به شمار می‌رود، که بسیار موثر بوده و در آرامش بصری و نشاط شهروندان نقش بسزایی خواهد داشت.

شایان ذکر است کار رنگ آمیزی منظر شهری از محدوده چپ منطقه نفتون و پشت فرمانداری سابق آغاز گردیده، و فرآیند مراحل پاکسازی، زیرسازی و اجرای آستر و رنگ آمیزی نهایی در حال انجام می باشد و در همین خصوص پروژه فوق با استقبال همکاری و شهروندان مواجه گردیده است.

.

 

.

.

.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*