اخبار ویژه

  • شناسه : 27577
  • ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۱
  • 73 بازدید
  • ارسال توسط :
طرح اقدام ملی مسکن در لرستان عملیاتی می‌شود
طرح اقدام ملی مسکن در لرستان عملیاتی می‌شود

طرح اقدام ملی مسکن در لرستان عملیاتی می‌شود

استاندار لرستان از قول مساعد وزیر راه و شهرسازی برای عملیاتی شدن طرح اقدام ملی مسکن خبر داد.

به گزارش خبر روز از لرستان، سید موسی خادمی گفت: در دیدار با وزیر راه و شهرسازی گزارشی از خسارات سیل فروردین ۹۸ به زیرساخت‌های حوزه حمل و نقل استان و میزان پیشرفت اقدامات صورت گرفته ارائه شد که در این خصوص تصمیمات مقتضی اتخاذ گردید.

وی اظهار داشت: مشکلات موجود در روند اجرایی پروژه‌های خسارت دیده از سیل از موضوعات مهمی بود که تشریح شد و وزیر راه و شهرسازی نیز دستورات لازم را جهت تسریع در این امر صادر کرد.

استاندار لرستان در ادامه تصریح کرد: در دیدار با مهندس اسلامی وضعیت جاده‌های استان و لزوم تأمین اعتبار برای آن‌ها نیز مطرح شد که در همین راستا وزیر راه و شهرسازی بر تعمیر و آسفالت جاده‌های آسیب دیده در سطح استان تأکید کرد.

خادمی همچنین گفت: دستور مهندس اسلامی به شرکت ساخت و توسعه راه‌های کشور در خصوص تکمیل فوری و ضربتی جاده پلدختر از تصمیمات مهم برای استان بود که در این جلسه عنوان شد.

وی کرد: وزیر راه و شهرسازی با توجه به مطالبه مردم استان جهت تکمیل پروژه‌های در دست اقدام وزارت راه و شهرسازی مانند پل کاکارضا، پل شهید سلیمانی، کمربندی شرقی خرم آباد، ورزشگاه ۱۵۰۰۰ نفری خرم آباد، ورزشگاه ۵۰۰۰ نفری بروجرد و سایر پروژه‌های استان تصمیمات لازم را اتخاذ کرد.

استاندار لرستان در پایان بیان داشت: در این جلسه گزارشی درباره طرح اقدام ملی مسکن نیز ارائه گردید و خبر خوب اینکه مهندس اسلامی قول مساعد داد که حداکثر تا یک ماه آینده تمامی ساز و کار‌های آن در استان طراحی و عملیاتی شود.

انتهای پیام/ر

مهدی زکی پور

مهدی زکی پور سرپرست خبر روز در استان لرستان، بیش از ۷سال است که در عرصه مطبوعات فعالیت دارد. وی دارای سابقه فعالیت سیاسی و اجتماعی بوده و همچنین سردبیر هفته نامه های صدای لرستان و افق زاگرس نیز می باشد.

طراحی وبسایت

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*