اخبار ویژه

  • شناسه : 21721
  • ۰۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱:۰۶
  • 293 بازدید
  • ارسال توسط :
طراحی و اجرای المان شهری m.i.s توسط شهرداری مسجدسلیمان
طراحی و اجرای المان شهری m.i.s توسط شهرداری مسجدسلیمان

طراحی و اجرای المان شهری m.i.s توسط شهرداری مسجدسلیمان

به گزارش خبر روز، شهرداری مسجدسلیمان اقدام به طراحی و اجرای المان شهری m.i.s در پارک گل نرگس شهرستان مسجدسلیمان نمود. دکتر شعبانی شهردار مسجدسلیمان اظهار داشت: المان شهری m.i.s که نماد و مخفف کلمه masjedsoleyman, iran, south یا همان مسجدسلیمان، ایران، جنوب می باشد توسط شهرداری مسجدسلیمان در پارک گل نرگس منطقه پنج بنگله […]

به گزارش خبر روز، شهرداری مسجدسلیمان اقدام به طراحی و اجرای المان شهری m.i.s در پارک گل نرگس شهرستان مسجدسلیمان نمود.

دکتر شعبانی شهردار مسجدسلیمان اظهار داشت: المان شهری m.i.s که نماد و مخفف کلمه masjedsoleyman, iran, south یا همان مسجدسلیمان، ایران، جنوب می باشد توسط شهرداری مسجدسلیمان در پارک گل نرگس منطقه پنج بنگله طراحی و اجرا شد. سازه فلزی این المان شهری به سفارش و طراحی شهرداری و به منظور حمایت از مشاغل بومی در مسجدسلیمان، توسط مهندس جوان و خلاق مسجدسلیمانی، امید حیدری در کارگاه تولیدی میلیمتر واقع در منطقه کلگه شهر مسجدسلیمان ساخته و توسط شهرداری نصب و اجرا گردیده است.

دکتر نوید شعبانی در ادامه افزود: ساخت و اجرای المان های شهری در چند نقطه مسجدسلیمان، به منظور زیباسازی منظر شهری در دست طراحی و ساخت بوده و در آینده نزدیک نصب و اجرا خواهد شد. وی در پایان اذعان داشت: فضاسازی اطراف و رنگ آمیزی المان شهری m.i.s در دست انجام می باشد.

اخبار تکمیلی متعاقباً اعلام می گردد.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*