اخبار ویژه

  • شناسه : 3196
  • ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۲:۳۴
  • 749 بازدید
  • ارسال توسط :
ضیافت افطار ۷۰۰ کودک یتیم در خیریه زنده یاد احمد رضایی برگزار شد
ضیافت افطار ۷۰۰ کودک یتیم در خیریه زنده یاد احمد رضایی برگزار شد

ضیافت افطار ۷۰۰ کودک یتیم در خیریه زنده یاد احمد رضایی برگزار شد

پریسا طاهری – خبر روز / در این ضیافت که با حضور تیم اعزامی برنامه خندوانه و نیز برگزاری نماز جماعت به امامت حجت الاسلام والمسلمین قندعلی رییس اداره تبلیغات اسلامی همراه بود. در این مراسم مکوندی مدیر عامل موسسه خیریه زنده یاد احمد رضایی با ابلاغ سلام دکتر سرلشکر حاج محسن رضایی به خانواده […]

پریسا طاهری – خبر روز / در این ضیافت که با حضور تیم اعزامی برنامه خندوانه و نیز برگزاری نماز جماعت به امامت حجت الاسلام والمسلمین قندعلی رییس اداره تبلیغات اسلامی همراه بود.
در این مراسم مکوندی مدیر عامل موسسه خیریه زنده یاد احمد رضایی با ابلاغ سلام دکتر سرلشکر حاج محسن رضایی به خانواده بزرگ این خیریه از آغاز طرح اوقات فراغت فرزندان خیریه و دعوت از همه خیران جهت حمایت از ایتام و کمک به کاهش مشکلات این عزیزان در حوزه های معیشتی، مسکن و … گفت: توزیع دوازده مرحله سبد مواد غذایی بین صدها خانواده، توزیع آرد در بین خانوارهای محروم عرضه کننده نان محلی بخشی از عملکرد این خیریه است.

وی ثبت نام فرزندان موسسه در دوره تقویتی کلاس دروس از ششم تا دوم متوسطه و نیز برگزاری سومین کارگاه آموزشی کامپیوتر خبر داد و افزود: رویکرد این موسسه علاوه بر حمایت های مالی و معیشتی که بصورت مستمر پیگیری می‌شود برگزاری کارگاه های آموزشی، تربیتی و مهارت های زندگی برای ارتقا سبک زندگی صدها خانواده تحت پوشش می باشد.

رییس اداره تیلیغات اسلامی شهرستان مسجدسلیمان نیز طی سخنانی با تقدیر از دکتر محسن رضایی در تاسیس و حمایت از این مجموعه موثر خدمت به محروین و یادکردی از زنده یاد احمد رضایی گفت: یقینا تلاش های بی وقفه کارکنان این مجموعه به ایتام و محرومین موجب رضایت حق تعالی می باشد. وی در ادامه در خصوص وظایف والدین در تربیت فرزندان مطالبی را بیان کردند. در ادامه ضمن برگزاری نماز جماعت و پذیرایی افطار به هر خانواده بی سرپرست تحت پوشش این خیریه سبد مواد غذایی شامل: اقلام متنوع به ارزش ۱۰۰.۰۰۰ تومان اهدا گردید.امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۴ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۷ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*