اخبار ویژه

  • شناسه : 13641
  • ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۸
  • 190 بازدید
  • ارسال توسط :
ضرب‌وشتم یک دستفروش تو‌سط ماموران شهرداری قزوین
ضرب‌وشتم یک دستفروش تو‌سط ماموران شهرداری قزوین

ضرب‌وشتم یک دستفروش تو‌سط ماموران شهرداری قزوین

خبر روز/ ماموران شهرداری قزوین بار دیگر دست گل به آب دادند و شب گذشته یک دستفروش قزوینی را در منطقه یک این شهر مورد ضرب وشتم قرار دادند. بنا به گفته شاهدان عینی، ماموران سد معبر شهرداری در خیابان سپه قزوین با یک دست فروش درگیر شده و با توجه به شدت جراحات وارده […]

خبر روز/ ماموران شهرداری قزوین بار دیگر دست گل به آب دادند و شب گذشته یک دستفروش قزوینی را در منطقه یک این شهر مورد ضرب وشتم قرار دادند.

بنا به گفته شاهدان عینی، ماموران سد معبر شهرداری در خیابان سپه قزوین با یک دست فروش درگیر شده و با توجه به شدت جراحات وارده این فرد به نام اسماعیل جانی توسط مردم و اورژانس به بیمارستان شهید رجایی منتقل می‌شود. بر پایه این گزارش حال وی رضایت‌بخش اعلام شده است. این دومین درگیری فیزیکی ماموران شهرداری قزوین با شهروندان در چند روز گذشته است. در برخورد قبلی یحیی درجزینی خبرنگار صدا وسیما مورد ضرب وشتم ماموران اجرای احکام شهرداری قرار گرفته بود.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*