اخبار ویژه

  • شناسه : 1226
  • ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۷
  • 398 بازدید
  • ارسال توسط :
صف برای گرانترین همبرگر در تهران + عکس
صف برای گرانترین همبرگر در تهران + عکس

صف برای گرانترین همبرگر در تهران + عکس

دنیای لاکچری به دنیای ساندویج ها نیز کشیده شده است و شهر تهران هم که ثروتمند کم ندارد حالا برای خرید همبرگر ۲۵۰ هزار تومانی صف می کشند.

به گزارش خبرنگار خبر روز، دنیای لاکچری دنیایی عجیبی است اگر خلاقیت داشته باشی می توانی هر چیزی را لاکچری کنی و با تزئینات و بکار بردن موادی خاص محصول خود را با قیمت بسیاربه قشر ثروتمند جامعه عرضه کنی.

حالا یک همبرگر فروشی در تهران همبرگر گران خود را معروف به ساندویچ لا کچری ۲۵۰ هزار تومانی ارائه می دهد.

طبق صحبتهای صاحب امتیاز این همبرگر گران قیمت، این ساندویچ عجیب و مقوی نه تنها زیبایی خاصی دارد بلکه بسیار سبک می باشد که توانایی هضم ساندویچ را بالا می برد. اما کسانی که می خواهند این ساندویج را امتحان کنند البته اگر درآمدشان جوابگوست باید یک روز قبل سفارش آن را به رستوران اطلاع رسانی کنند تا مواد لازم ساندویچ ازجمله خاویار , تخم ماهی که می بایست تازه و مربوط به تولید همان روز باشد را تهیه کنند . صاحب این همبرگر فروشی در مورد ساندویچ گران قیمت خود می گوید: ما قیمت ساندویچ را فقط به خاطر لاکچری بودنش در نظر نگرفته ایم بلکه تمام اجزای همبرگر خاص و منحصر به فرد است.

همبرگر گران قیمت معروف به ساندویچ لاکچری ۲۵۰ هزارتومانی در تهران توسط یک مرد ایرانی آمریکایی درست می شود و به دلیل محتویات ساندویچ لاکچری، بچه پولدارهای تهرانی برای آن صف کشیده اند.

همبرگر گران قیمت ۲۵۰ هزار تومانی یکی از عجیب ترین ساندویچ های موجود در ایران می باشد. به قول سازنده همبرگر این یک ساندویچ لاکچری است به همین دلیل قیمتش بالاست.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۴ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۳ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

بیشتر بخوانید»  طرح گشت‌های محلی سپاه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*