اخبار ویژه

  • شناسه : 19026
  • ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۷
  • 247 بازدید
  • ارسال توسط :
صعود کوهنوردان نفت مسجدسلیمان به کوه تاراز
صعود کوهنوردان نفت مسجدسلیمان به کوه تاراز

صعود کوهنوردان نفت مسجدسلیمان به کوه تاراز

بدنبال صعودهای موفقیت آمیز کوهنوردان تیم نفت و گاز مسجدسلیمان به کوه های مرتفع استان خوزستان و استان های اطراف ، کوه تاراز این بار تسخیر اراده ی نفتی ها شد.

به گزارش خبر روز از مسجدسلیمان، اعضای تیم کوهنوردی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در یک صعود موفقیت آمیز موفق شدند قله کوه ۲۷۰۰ متری تاراز که در شهرستان اندیکا و مرز استان های خوزستان و چهارمحال و بختیاری می باشد را فتح نمایند.

اعضای این گروه در این برنامه که به مناسبت گرامی داشت هفته بسیج صورت گرفت پرچم پرافتخار کشورمان و شرکت ملی نفت ایران را بر فراز این قله ی باشکوه به اهتزاز درآوردند.

صعودکنندگان همچنین در یک اقدام فرهنگی مبتنی بر پاسداشت محیط زیست ، با جمع آوری زباله های رها شده در آن منطقه در کیسه های پلاستیکی و حمل و انتقال آنها تا سطل های جمع آوری زباله بار دیگر علاقمندی و تعهد خود و سازمانشان را به پاسداری از طبیعت و پاکسازی محیط زیست ابراز داشتند.

اسامی گروه صعود کننده به کوه تاراز عبارت است از: مرید اسدی – نورعلی ورناصری – غلامحسین صالح خواه – فرج اله قنبری – محمد باقر علیجانی – صحنعلی زمان پور – حسین قنبری – احمد رستمی – قپونی قنبری – عسگر عالیوند – محمدیار قنبری – حسین علی طهماسبی – حامد یوسف تبار – بهنام شجاعی – شاهرخ قیاسی – حسین حاجی پور ( راهنمای فنی ) – تورج احمدی ( پزشکیار امداد و نجات ) – ابراهیم شریفی ( تدارکات ).

.

.

.

.

 

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*