اخبار ویژه

  • شناسه : 32403
  • ۰۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۱
  • 38 بازدید
  • ارسال توسط :
صرف ۳.۵ میلیارد تومان برای تامین برق پایدار شهر خرم‌آباد
صرف ۳.۵ میلیارد تومان برای تامین برق پایدار شهر خرم‌آباد

صرف ۳.۵ میلیارد تومان برای تامین برق پایدار شهر خرم‌آباد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق لرستان از صرف ۳.۵ میلیارد تومان برای نصب دستگاه ترانس جدید و تامین برق پایدار شهر خرم‌آباد خبر داد.

به گزارش خبر روز از لرستان، فریدون خودنیا گفت: با توجه به شروع فصل گرما از اواسط خردادماه و افزایش بی‌سابقه دمای هوا و هم‌چنین افزایش مصرف بیش از حد برق، برخی از مناطق شهر خرم‌آباد با افت ولتاژ روبرو شده و همین امر باعث عدم تعادل بار و بروز خاموشی‌های ناخواسته شد.

وی افزود: به منظور تأمین برق پایدار و مطمئن برای این مناطق با تمهیداتی که اتخاذ شد و با تلاش شبانه‌روزی تعداد ۳۴ دستگاه ترانس جدید ۱۰۰، ۲۰۰ و ۳۱۵ کیلو ولت آمپر در نقاط مختلف شهر با اعتبار ۳.۵ میلیارد تومان نصب شد که با نصب، برق پایدار برای شهروندان عزیز در این مناطق مهیا شد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان اظهار داشت: افزایش بی‌رویه دمای هوا و از طرفی افزایش مصرف برق توسط مشترکین باعث می‌شود که به تأسیسات برقی خسارات جبران ناپذیری وارد آید لذا از تمامی هم استانی‌های عزیز تقاضا می‌شود که در ساعت ۱۱ صبح تا ۱۷ و ۲۱ تا ۲۳ شب با رعایت موارد توصیه شده در بهینه‌سازی مصرف برق و تنظیم درجه کولرهای گازی بر روی ۲۴ درجه به بالا و عدم استفاده هم‌زمان از چند کولر گازی و نیز استفاده از دور کند کولرهای آبی ضمن همراهی با شرکت توزیع برق استان برای عبور از پیک مصرف برق در این ایام از خاموشی‌های ناخواسته جلوگیری به‌عمل آید.

مهدی زکی پور

مهدی زکی پور سرپرست خبر روز در استان لرستان، بیش از ۷سال است که در عرصه مطبوعات فعالیت دارد. وی دارای سابقه فعالیت سیاسی و اجتماعی بوده و همچنین سردبیر هفته نامه های صدای لرستان و افق زاگرس نیز می باشد.

طراحی وبسایت

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*