اخبار ویژه

  • شناسه : 21578
  • ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۴
  • 35 بازدید
  • ارسال توسط :
شورای تامین قم در حرم تشکیل شد
شورای تامین قم در حرم تشکیل شد

شورای تامین قم در حرم تشکیل شد

سردار عبدالرضا آقاخانی امشب در گفتگویی از تشکیل شورای تامین استان قم و پس از هتک حرمت عده ای به ساحت قدسی کریمه اهل بیت(س)، در حرم حضرت معصومه(س) خبرداد. وی گفت:در حال حاضر در جلسه شورای تأمین در داخل حرم مطهر تشکیل‌شده است و هرگونه تصمیمی که اتخاذ شود ما مجری آن خواهیم بود. […]

سردار عبدالرضا آقاخانی امشب در گفتگویی از تشکیل شورای تامین استان قم و پس از هتک حرمت عده ای به ساحت قدسی کریمه اهل بیت(س)، در حرم حضرت معصومه(س) خبرداد.
وی گفت:در حال حاضر در جلسه شورای تأمین در داخل حرم مطهر تشکیل‌شده است و هرگونه تصمیمی که اتخاذ شود ما مجری آن خواهیم بود.
وی اظهارکرد: چنانچه ابلاغ به ما شود که با عوامل تحصن‌کننده برخورد کنیم توسط نیروهای حاضر در محل این اقدام را صورت خواهیم داد.
فرمانده انتظامی استان قم بیان کرد: نیروهای پلیس در آماده‌باش کامل قرار دارند و اجازه هیچ‌گونه هتک حرمت مجدد به ساحت مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) را نخواهند داد.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۴ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۷ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.