اخبار ویژه

  • شناسه : 5140
  • ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۰:۴۴
  • 376 بازدید
  • ارسال توسط :
شوراها باید با برنامه های جامع و طرح برنامه برای ارتقاء شاخص های زیست محیطی تلاش کنند.
شوراها باید با برنامه های جامع و طرح برنامه برای ارتقاء شاخص های زیست محیطی تلاش کنند.

شوراها باید با برنامه های جامع و طرح برنامه برای ارتقاء شاخص های زیست محیطی تلاش کنند.

به گزارش خبر روز؛ همایش هم اندیشی و همیاری  اعضای منتخب شوراهای اسلامی شهر و روستا با رویکرد محیط زیست و سلامت در شهرستان شادگان با حضور دکتر جعفری نسب فرماندار شادگان ، حجت السلام و المسلمین سید مجید شرفی امام جمعه شهرستان ، حجت السلام و المسلمین مجید ناصری نژاد ریس  نماینده مردم شادگان […]

به گزارش خبر روز؛ همایش هم اندیشی و همیاری  اعضای منتخب شوراهای اسلامی شهر و روستا با رویکرد محیط زیست و سلامت در شهرستان شادگان با حضور دکتر جعفری نسب فرماندار شادگان ، حجت السلام و المسلمین سید مجید شرفی امام جمعه شهرستان ، حجت السلام و المسلمین مجید ناصری نژاد ریس  نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی ، احمدرضا لاهیجان زاده مدیر کل محیط زیست خوزستان، شهاب صدیقی مدیر کل امور شهری استانداری خوزستان ،مسئولین ادارات و دستگاهها  و اعضای منتخب شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای تابعه شهرستان در محل فرهنگسرای ملافاضل سکرانی برگزار گردید.
دکتر جعفری نسب فرماندار شادگان در این مراسم ،اظهار داشت : وظیفه اصلی دهیاران و شوراهای اسلامی شهر و روستا توجه به سلامت فردی و جامعه است.
فرماندار شادگان تاکید کرد :شوراها باید با برنامه های جامع و طرح برنامه برای ارتقاء شاخص های زیست محیطی تلاش کنند.
فرماندار شادگان هم اندیشی و همیاری  اعضای منتخب شوراهای اسلامی شهر و روستا با رویکرد محیط زیست و سلامت و اعتلای همه جانبه شاخصهای سلامت در  شهر و روستا را از اهداف همایش هم اندیشی و همیاری شوراهای منتخب شهر و روستا شهرستان شادگان عنوان کرد.

فرماندار شادگان به جمع آوری به موقع پسماند  اشاره نمود و گفت: پسماند  باید مدیریت شود و حداقل ها را در شهرستان رعایت نماییم

وی با اشاره به وضعیت مبلمان شهری در شهرها  گفت:حداقل استاندارد ها در  سه شهر شادگان ،خنافره و دارخوین رعایت نشده و این سه شهر فاقد مبلمان شهری هستند.

گفتنی است، در این مراسم از پارکبانان نمونه شهرستان با اهدا لوح تقدیر و هدایایی تجلیل بعمل آمد.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*