اخبار ویژه

  • شناسه : 14525
  • ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۸
  • 230 بازدید
  • ارسال توسط :
شهردار مسجدسلیمان: با مساعدت مدیرکل مدیریت بحران خوزستان روند خدمات رسانی به آسیب دیدگان بارش های اخیر ادامه دارد + تصاویر
شهردار مسجدسلیمان: با مساعدت مدیرکل مدیریت بحران خوزستان روند خدمات رسانی به آسیب دیدگان بارش های اخیر ادامه دارد + تصاویر

شهردار مسجدسلیمان: با مساعدت مدیرکل مدیریت بحران خوزستان روند خدمات رسانی به آسیب دیدگان بارش های اخیر ادامه دارد + تصاویر

شهردار مسجدسلیمان گفت : در پی بارندگی های سیل آسای اخیر، مدیرکل مدیریت بحران خوزستان از همان ساعات اولیه با حضور در مسجدسلیمان و بازدید از نقاط خسارت دیده، از نزدیک در جریان روند خدمات رسانی به مردم قرار گرفت.

به گزارش خبر روز پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مسجدسلیمان، شهام سلیمانی بیان داشت : پس از بارش های سیل آسای اخیر، دکتر حاجی زاده مدیرکل مدیریت بحران خوزستان، مهندس ظاهری نماینده محترم مردم مسجدسلیمان در مجلس و تعدادی دیگر از مدیران اجرایی استان با حضور در مسجدسلیمان و بازدید از مناطق آسیب دیده، تصمیماتی اتخاذ کردند که بلافاصله روند خدمات رسانی به شهروندان آغاز شد.

وی ادامه داد : با تلاش و پیگیری های ویژه مدیرکل مدیریت بحران استان و مساعدت استاندار خوزستان، ۲۰ میلیارد ریال بودجه عمرانی و ۸ میلیارد ریال از محل ارزش افزوده جهت لایروبی اولیه دره ها و مسیل ها در نظر گرفته شد که این اقدامات فراتر از حوزه اختیارات مدیرکل مدیریت بحران استان بوده و جا دارد از حمایت های ایشان تشکر بنمایم.

شهردار مسجدسلیمان خاطرنشان کرد : اختصاص روزانه ۱۰۰۰ پُرس غذای گرم برای حادثه دیدگان از دیگر دستورات ویژه دکتر حاجی زاده برای کمک به خانوارهای آسیب دیده از سیل بود.

شهام سلیمانی ادامه داد : تصمیمات اتخاذ شده در ستاد بحران خوزستان باعث شد تا دستگاههای اجرایی استان نسبت به اعزام ماشین آلات راهسازی خود و همراهی با شهرداری مسجدسلیمان در جهت خدمات رسانی به شهروندان اقدام کنند و چندین دستگاه گریدر، بیل مکانیکی، لودر، بلدوزر، بیل بکهول و غلطک با ورود به مسجدسلیمان ، روند خدمات رسانی را آغاز کردند و هم اکنون کلیه نیروهای امدادی، اجرایی و ماشین آلات راهسازی زیر نظر ستاد بحران شهرداری مسجدسلیمان مشغول لایروبی و پاکسازی مناطق بازار چشمه علی، سرکوره ها، مال شنبه، مال جونکی و مالکریم هستند و این مهم تا رسیدن به نقطه مطلوب و مورد قبول ستاد بحران ادامه دارد.

وی در پایان ضمن قدردانی مسئولین شهرستان مسجدسلیمان از مدیرکل مدیریت بحران استان بخاطر تسریع در روند خدمات رسانی به آسیب دیدگان و اتخاذ تصمیمات ارزشمند در این زمینه ، از شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، اداره کل راه و شهرسازی خوزستان، بنیاد مسکن، اداره راهداری، اداره آبفا، هلال احمر ، نیروهای بسیج و سپاه هم که در حوادث پیش آمده در صف امداد و خدمات رسانی به آسیب دیدگان و جبران خسارات وارده؛ یار و یاور همیشگی ستاد مدیریت بحران شهرداری مسجدسلیمان بوده اند تقدیر و تشکر کرد.

.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۴ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۳ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

بیشتر بخوانید»  جشنواره ورزشی، صنایع دستی، سلامت به مناسبت هفته بدون دخانیات در مسجدسلیمان برگزار شد

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*