اخبار ویژه

  • شناسه : 25225
  • ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۱
  • 98 بازدید
  • ارسال توسط :
شهردار اهواز به قرنطینه رفت
شهردار اهواز به قرنطینه رفت

شهردار اهواز به قرنطینه رفت

به گزارش خبر روز؛ موسی شاعری شهردار اهواز به دلیل مثبت شدن تست کرونایش از روز پنجشنبه به قرنطینه خانگی رفت. مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری اهواز با تایید مثبت شدن تست کرونای شهردار اهواز گفت: وی روز گذشته به دلیل کوفتگی و بیحالی به پزشک مراجعه کرد و به دلیل مشکوک […]

به گزارش خبر روز؛ موسی شاعری شهردار اهواز به دلیل مثبت شدن تست کرونایش از روز پنجشنبه به قرنطینه خانگی رفت.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری اهواز با تایید مثبت شدن تست کرونای شهردار اهواز گفت: وی روز گذشته به دلیل کوفتگی و بیحالی به پزشک مراجعه کرد و به دلیل مشکوک بودن به کرونا تست از وی به عمل آمد که ساعت ۱۶ امروز پنجشنبه نتیجه تست  وی مثبت اعلام شد.

رضا علیجانی عصر پنجشنبه اظهار داشت: شهردار اهواز با نظر پزشک فعلا در خانه قرنطینه شد و نیازی به بستری شدن در بیمارستان ندارد و بایستی ۱۴ روز در قرنطینه خانگی قرار گیرد.

وی اضافه کرد: شاعری  طی روزهای اخیر برای ارائه خدمات به شهروندان به صورت مستقیم بر پروژه های عمرانی و خدماتی شهری حضور یافته و روند کارها  را به صورت مستقیم نظارت میکرد.

علیجانی گفت: طرح جامع آسفالت محله به محله که اخیرا شروع شده از طرحهای مهم شهرداری اهواز است که شهردار کلانشهر اهواز بر روی این طرح نظارت مستقیم کرده و در این روزها بارها در محلهای اجرای پروژه حضور یافته است.

وی گفت: همچنین شهردار اهواز طی روزهای گذشته در ستاد مبارزه با بیماری کرونا حضور داشته و در طرح ضدعفونی کردن و گند زدایی شهر حضوری حد اکثری داشته و برای خدمات به شهروندان از هیچ کوششی دریغ نکرده است.

علیجانی افزود: پیش از این نیز مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری اهواز به بیماری کرونا مبتلا شده بود که دوران نقاهت را سپری می کند.

مدیر روابط عمومی شهرداری اهواز اضافه کرد: همچنین تعدادی از نیروهای آتش نشانی و سایر سازمانهای وابسته به شهرداری اهواز به دلیل ارتباط مستقیم با شهروندان طی روزهای گذشته به بیماری کرونا مبتلا شدند و یکی از کارکنان آتش نشانی در اثر همین بیماری درگذشت.

وی گفت: خدمت صادقانه نیروهای شهرداری به مردم در هیچ شرایطی قطع نخواهد شد و شهردار اهواز هم در منزل تمامی امور را با قوت پیگیری خواهد کرد و هیپگونه جای نگرانی در این زمینه نیست.

ویروس کرونا از اوایل اسفند ماه در کشور مشاهده شد و  برابر اعلام وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی تا امروز بیش از ۱۰۳ هزار نفر در کشور  به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شده اند که از این تعداد ۶ هزار و ۴۸۶ نفر فوت کرده اند.   

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*