اخبار ویژه

  • شناسه : 6091
  • ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۳
  • 531 بازدید
  • ارسال توسط :
شهرداران و دهیاران شهرستان از صدور مجوز برای حفاری های بدون برنامه خودداری کنند
شهرداران و دهیاران شهرستان از صدور مجوز برای حفاری های بدون برنامه خودداری کنند

شهرداران و دهیاران شهرستان از صدور مجوز برای حفاری های بدون برنامه خودداری کنند

معاون فرماندار شادگان در جلسه کمیسیون عالی حفاری شهرستان بر ضرورت خودداری شهرداران و دهیاران از صدور مجوز برای حفاری های بدون برنامه تأکید کرد

 به گزارش خبرنگار خبر روز از شادگان، نعمت اله آلبوغبیش معاون فرماندار شادگان در جلسه کمیسیون عالی حفاری شهرستان که به منظور هماهنگی در جهت صدور مجوز حفاری خط انتقال آبرسانی ۵۲ اینچ دارخوین –شادگان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد بر ضرورت برنامه ریزی دقیق برای پیشگیری از دوباره کاری تأکید کرد و گفت : شهرداران و دهیاران از صدور مجوز برای حفاری های بدون برنامه خودداری کنند .

معاون فرماندار شادگان اظهار داشت : به دلیل عدم برنامه ریزی دستگاه های اجرایی و نداشتن برنامه بلند مدت ، به طور مکرر در سطح شهرها و روستاها ، حفاری های بی برنامه و دوباره کاری مشاهده می شود که علاوه بر هزینه مضاعف ، نارضایتی شهروندان را به دنبال دارد .

وی تأکید کرد: دستگاه های اجرایی باید علاوه بر برنامه های کوتاه مدت ، برنامه های میان مدت و بلند مدت داشته باشند و برنامه های خود را به شهرداران و دهیاران اعلام کنند تا از حفاری های ناهماهنگ و دوباره کاری و آسیب رساندن به سایر تأسیسات و شبکه های زیرزمینی و دیگر حوادث احتمالی جلوگیری شود .

آلبوغبیش در ادامه بازسازی سریع نقاط حفاری شده را خواستار شد و بر لزوم رعایت اصول فنی وایمنی در زمان اجرا و بالابردن کیفیت و تسریع در اجرا تأکید کرد .

معاون فرماندار شادگان حفاری های اضطراری را مستثنی خواند و یادآور شد در صورت شکستگی شبکه ای آب و فاضلاب ، گاز و غیره کلیه دستگاه های اجرایی ملزم هستند با هماهنگی فوری نسبت به ترمیم شبکه های آسیب دیده اقدام کنند.ناصرحکیمی خبرنگارشادگان

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*