اخبار ویژه

  • شناسه : 30732
  • ۱۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۸
  • 82 بازدید
  • ارسال توسط :
شرکت‌های مرتبط با ترامپ میلیون‌ها دلار وام حمایتی کرونا گرفتند
شرکت‌های مرتبط با ترامپ میلیون‌ها دلار وام حمایتی کرونا گرفتند

شرکت‌های مرتبط با ترامپ میلیون‌ها دلار وام حمایتی کرونا گرفتند

به گزارش خبر روز به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، چندین شرکت با روابط تجاری با رئیس جمهور دونالد ترامپ، میلیون‌ها دلار وام حمایتی کرونا مخصوص شرکت‌های کوچک دریافت کرده‌اند. ترامپ با این شرکت‌ها و مدیران آنها از طریق معاملات تجاری‌ای که با شرکتش، سازمان ترامپ، داشته است و همچنین حمایت‌های مالی برای کمپین انتخاباتی ۲۰۱۶، مراسم تحلیف […]

به گزارش خبر روز به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، چندین شرکت با روابط تجاری با رئیس جمهور دونالد ترامپ، میلیون‌ها دلار وام حمایتی کرونا مخصوص شرکت‌های کوچک دریافت کرده‌اند.

ترامپ با این شرکت‌ها و مدیران آنها از طریق معاملات تجاری‌ای که با شرکتش، سازمان ترامپ، داشته است و همچنین حمایت‌های مالی برای کمپین انتخاباتی ۲۰۱۶، مراسم تحلیف و کمپین انتخاباتی ۲۰۲۰، ارتباط دارد.

روز گذشته اسامی بیش از ۶۶۰,۰۰۰ شرکت که برای دریافت وام حمایت از شرکت‌های کوچک در شرایط کرونا تأیید شده بودند توسط خزانه‌داری منتشر شد. این اسامی نشان داد که این وام‌ها هم به شرکت‌های بزرگ و هم به شرکت‌های کوچک اعطا شده است.

شرکت‌هایی به غیر از این لیست که مدیران آنها روابطی قوی با رئیس‌جمهور ترامپ دارند هم کمک دریافت کرده‌اند. تحلیل اسوشیتدپرس نشان داد که ۲۷۳ میلیون دلار به بیش از ۱۰۰ شرکتی که مدیران آنها از حامیان ترامپ بوده‌اند اعطا شده است.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

طراحی وبسایت