اخبار ویژه

  • شناسه : 20419
  • ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷
  • 136 بازدید
  • ارسال توسط :
شروع اجرای نمایش شاد و موزیکال مزرعه رنگارنگ جدیدترین اثر هنرمند با تجربه نمایش شهرستان مسجدسلیمان حجت اله ناصری کریموند
شروع اجرای نمایش شاد و موزیکال مزرعه رنگارنگ جدیدترین اثر هنرمند با تجربه نمایش شهرستان مسجدسلیمان حجت اله ناصری کریموند

شروع اجرای نمایش شاد و موزیکال مزرعه رنگارنگ جدیدترین اثر هنرمند با تجربه نمایش شهرستان مسجدسلیمان حجت اله ناصری کریموند

به گزارش خبر روز؛ نمایش شاد و موزیکال مزرعه رنگارنگ به نویسندگی ایمان اسدی خواه و کارگردانی و سرپرستی هنرمند با تجربه تئاتر شهرستان حجت اله ناصری کریموند آغاز به کار کرد. حجت اله ناصری کریموند کارگردان این نمایش در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: این نمایش با بازیگردانی و مشاور کارگردان استاد ابراهیم […]

به گزارش خبر روز؛ نمایش شاد و موزیکال مزرعه رنگارنگ به نویسندگی ایمان اسدی خواه و کارگردانی و سرپرستی هنرمند با تجربه تئاتر شهرستان حجت اله ناصری کریموند آغاز به کار کرد.

حجت اله ناصری کریموند کارگردان این نمایش در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: این نمایش با بازیگردانی و مشاور کارگردان استاد ابراهیم قزلی اجراهای خود را بعد از چهار ماه تمرین مداوم با حضور۳۶ بازیگر در فرهنگسرای جوان نفتک آغازنمود.

وی افزود: این نمایش شاد و موزیکال از۲۳بهمن تا ۱۴اسفند بمدت دو سانس ثابت ۱۷ و ۱۹شب درفرهنگسرای جوان نفتک و از ۱۵اسفند الی ۲۸ اسفند ۹۸ در آمفی تئاتر ادره ارشاد و فرهنگ اسلامی بروی صحنه خواهدرفت

این هنرمند مسجدسلیمانی خاطرنشان کرد: نمایش مزرعه کاری ازگروه نمایشی منتظران وابسته به انجمن هنرهای نمایشی و اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان  مسجدسلیمان و همچنین با همکاری واحد خانه جوان و کانون قرآن امور فرهنگی و هنری و روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان و ادارات آموزش و پرورش و معاونت فرهنگی و هنری شهرداری مسجدسلیمان تمرین و آماده اجراشده است.

وی اظهار کرد: این نمایش از بین۸۰ نفر هنرجوی دختر در طول ۴ ماه به ۳۶ نفر رسیده اند و ۴ نفر بزرگسال و ۳۲ نفر کودک و نوجوان و جوان در مقاطع مختلف در آن هنرنمایی می کنند. ایمان اسدی خواه، زینب موری، شهین محمدی، ساغرکرمپور، یاسین مهر توکل، ایمان عبداله خانی، سمیه مددی، خانم دارابپور و رضوان مرادی در آن همکاری می کنند.

حجت اله ناصری کریموند کارگردان این نمایش در بخضی دیگر از سخنان خود تصریح کرد: این نمایش یک نمایش شاد و موزیکال ویژه کودکان ونوجوانان می باشد که با هزینه و امکانات شخصی و کامل آماده شده است که پربازیگرترین و پرهزینه ترین نمایش مسجدسلیمان در ژانرکودک می باشد و در شب تولد فرزند معلولم امیرمحمد عزیز و معصوم شروع بکارکرده ام و انتظارکمک و همکاری ویژه از مسولین رادارم.

کارگردان نمایش مزرعه گفت: من تمام وقت و توانم و هزینه و امکاناتم را برای پیشرفت تئاتر شهرم بکار بردم و همچنین در طول سال ها خدمتم نیروهای جدید و جوان بسیاری را تربیت و به جامعه هنری شهرستان تقدیم کرده ام  انتظار ما این است که در بحث اطلاع رسانی و خبررسانی در این زمینه از طرف اهالی خبر و رسانه  که الحق و الانصاف جز بهترین ها هستند تمام تلاش خود را در جهت حمایت از قشر هنرمندان  شهرستان دارم.

حجت اله ناصری کریموند از هنرمندان با تجربه و دلسوز شهرستان در ادامه افزود: از استاد حیدری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مسجدسلیمان ، حجت الاسلام حاج اقا امینی ، کورش مهری بابادی ، هیات نظارت بر تئاتر شهر و سرکار خانم نجف کوچک ، جناب استاد حاج داودی و استاد علی عیدیوندی معاونت اداره آموزش و پرورش مسجدسلیمان و کلیه عوامل و بازیگران و خانواده های دلسوز و قدردان گروه بازیگران که حامی ما در این مدت بودند نهایت تقدیر و تشکر نمود.

این هنرمند مسجدسلیمانی در پایان از کلیه دوستداران فرهنگ و هنر و نمایش و کودکان و نوجوانان برای دیدن این نمایش شاد و موزیکال دعوت بعمل آورد.

.

.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۶ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۴ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*