اخبار ویژه

  • شناسه : 1516
  • ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۴
  • 438 بازدید
  • ارسال توسط :
شروط ازدواج با خواهر رهبر کره شمالی + عکس
شروط ازدواج با خواهر رهبر کره شمالی + عکس

شروط ازدواج با خواهر رهبر کره شمالی + عکس

کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی در تلاش است برای خواهر ۲۹ ساله اش یک همسر خوب و خوش تیپ پیدا کند.

به گزارش خبر روز، “کیم جونگ اون” رهبر کره شمالی به دنبال همسری برای خواهرش است و به همین دلیل شخصا ۳۰۰ نامزد را از میان داوطلبان برجسته در پیونگ یانگ ارزیابی می کند.

“کیم یو جونگ” خواهر ۲۹ ساله “کیم جونگ اون” رهبر کره شمالی پس از آنکه به عنوان رییس کمیته مرکزی حزب کارگران این کشور منصوب شد، بانوی اول این کشور شده است.

اکنون کیم ۳۳ ساله به دنبال همسری برای خواهرش است و به همین دلیل شخصا ۳۰ نامزد را از میان داوطلبان برجسته در پیونگ یانگ ارزیابی می کند.

نظام کره شمالی در سال ۲۰۱۲ کوشید همسری برای این دختر برگزیند؛ اما شخصی مناسب نیافت.
اکنون به دنبال انتخاب این دختر خانم به پست ریاست کمیته مرکزی حزب حاکم کره شمالی در هفتمین کنگره این حزب تلاش های تازه ای برای یافتن همسر برای کیم یو جونگ آغاز شده است.

شرایط رهبر کره شمالی برای انتخاب شوهر خواهرش آن است که فارغ التحصیل یا دانشجوی دانشگاه کیم ایل سونگ، دارای قد ۱۷۵ سانتیمتر، کارت پایان خدمت و خوش تیپ باشد.

امیر حیدری

سردبیر و مدیر بخش پشتیبانی​ فنی خبر روز، عضو هیئت تحریریه و مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۳ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۶ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

بیشتر بخوانید»  حذف اسم «گلمراد حلیم اف» از فهرست اینترپل

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*