اخبار ویژه

  • شناسه : 24969
  • ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۸:۴۳
  • 122 بازدید
  • ارسال توسط :
شتاب گیری پروژه های عمرانی در سال جدید
شتاب گیری پروژه های عمرانی در سال جدید
شهردار خرم‌آباد در بازدید از پروژه های عمرانی شهرداری خرم‌آباد:

شتاب گیری پروژه های عمرانی در سال جدید

شهردارخرم آباد ،معاونت عمرانی و معاونت خدمات شهری شهرداری از برخی پروژه های فعال شهرداری بازدید عمل آوردند.

 

به گزارش خبر روز از لرستان،محمد شریفی مقدم شهردار خرم آباد در پایان این بازدید با اشاره به رفع موانع پروژه های عمرانی با تلاشهای صورت گرفته، گفت: با پیگیری های انجام شده تعارض موجود با شرکت گاز در مورد پل بهداری حل شده و روند احداث پل جدید بهداری تسریع گردید.

وی افزود: در مسیر اجرای پروژه پل بهداری به تاسیسات مربوط به شرکت گاز برخوردیم که با پیگیری های انجام شده و برگزاری جلسه اضطراری و همچنین بازدید میدانی با مسئولان شرکت گاز این مشکلات در سریعترین زمان رفع شد.

شریفی مقدم شهردار خرم‌آباد گفت: در جلسه ای که با پیمانکار پل بهداری داشتیم به پیمانکار تاکید کرده ایم که در جهت رفاه و آسایش شهروندان و رفع مزاحمت های ناشی از کارهای عمرانی، پروژه زودتر از موعد مقرر به پایان برساند.

همچنین شهردار خرم‌آباد در بازدید از پروژه پل اناری و آیت الله کمالوند گفت :در اجرای پروژه‌ها رعایت کیفیت خیلی برای ما اهمیت دارد و امیدوارم پروژه‌های مربوط به سیلاب هرچه سریعتر به بهره برداری برسند تا امکان استفاده شهروندان عزیز فراهم گردد.

شهردار خرم آباد در پایان خاطرنشان کرد: هدف ما این است تا با تلاش، حضور مستمر و پیگیری‌های مداوم از پروژه‌های عمرانی که در پیشرفت و آبادانی شهر نقش مهمی ایفاء می‌کنند در کوتاه‌ترین زمان ممکن افتتاح وبه بهره برداری برسند.

شایان ذکر است شهردار خرم‌آباد همچنین از پروژه های پیست دوچرخه سواری چهارباغ،بهسازی بافت فرسوده محله پشت بازار،پارک چشمه اراز ، پارک صخره ای و کمربند سبز پشته حسین آباد بازدید به عمل آوردند.

مهدی زکی پور

مهدی زکی پور سرپرست خبر روز در استان لرستان، بیش از ۷سال است که در عرصه مطبوعات فعالیت دارد. وی دارای سابقه فعالیت سیاسی و اجتماعی بوده و همچنین سردبیر هفته نامه های صدای لرستان و افق زاگرس نیز می باشد.

دیدن همه
طراحی وبسایت

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*