اخبار ویژه

  • شناسه : 29796
  • ۰۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۹
  • 26 بازدید
  • ارسال توسط :
سکه از نفس افتاد؛ دلار آرام گرفت
سکه از نفس افتاد؛ دلار آرام گرفت

سکه از نفس افتاد؛ دلار آرام گرفت

باوجود اینکه سکه بازار صبح را افزایشی شروع کرد، ولی در حدود ساعت ۱۲ نوسانات منفی اش آغاز شد و آنقدر به ریزش ادامه داد که تمام اعضای خانواده سکه به جز سکه امامی سرخ پوش شدند. بر اساس گزارش خبر روز؛ شبکه اطلاع رسانی طلا، در زمان انتشار این خبر قیمت هر عدد سکه […]

باوجود اینکه سکه بازار صبح را افزایشی شروع کرد، ولی در حدود ساعت ۱۲ نوسانات منفی اش آغاز شد و آنقدر به ریزش ادامه داد که تمام اعضای خانواده سکه به جز سکه امامی سرخ پوش شدند.

بر اساس گزارش خبر روز؛ شبکه اطلاع رسانی طلا، در زمان انتشار این خبر قیمت هر عدد سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۸ میلیون و ۷۸۳ هزار تومان است و قیمت هر عدد سکه بهار آزادی طرح قدیم هم ۸ میلیون و ۴۲۷ هزار تومان است. که نسبت به شروع بازار عصرگاهی تغییر خاصی نکرده است.
همچنین هر عدد نیم سکه به قیمت ۴ میلیون و ۴۴۳ هزار تومان، ربع سکه به قیمت ۲ میلیون و ۴۴۲ هزار تومان و سکه یک گرمی به قیمت ۱ میلیون و ۲۹۲ هزار تومان به فروش می‌رسد.

باید گفت سکه بهار آزادی، ربع سکه و سکه گرمی نسبت به قیمت دیشب به ترتیب ۳۰، ۱۰ و ۱۰ هزار تومان کاهش داشته اند. و از طرف دیگر سکه امامی فقط توانست ۵۷ هزار تومان از افزایش قیمتش را حفظ کند. نیم سکه هم نسبت به دیشب تغییر قیمتی نداشت.

قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۸۵۷ هزار تومان است که نسبت به قیمت صبح ۱ هزار و ۴۰۰ تومان رشد کرده است و در بازار جهانی هم ارزش هر اونس طلا با کاهشی مختصر نسبت به دیروز ۱۷۶۹ دلار است.

از بازار عصر چه خبر
از سوی دیگر در جریان معاملات امروز بازار ارز، نرخ دلار و یورو هر چند قرمز و نزولی بودند ولی حدود ۱۰۰ تومان کاهش برابری داشتند.
در لحظات تنظیم خبر تابلوی شبکه اطلاع رسانی طلا و ارز قیمت دلار در حال حاضر ۱۹ هزار و ۵۰ تومان و یورو ۲۱ هزار و ۱۰۰ تومان در حال داد و ستد است. که با توجه به گزارش این شبکه دلار نسبت به دیروز ۱۰ تومان و یورو ۱۰۰ تومان ریزش قیمت داشته اند.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*