اخبار ویژه

سپیددرود را با فیروز شکست خواهیم داد اگر . . .
سپیددرود را با فیروز شکست خواهیم داد اگر . . .
به قلم پرویز دوید خسروی؛

سپیددرود را با فیروز شکست خواهیم داد اگر . . .

فیروز کریمی کارنامه درخشانی دارد و می توان با او جشن بقا در لیگ را در خانه گرفت

خبر روز – پرویز دیوید خسروی / بازی سرنوشت ساز نفت مسجدسلیمان با سپیدرود رشت در حالی برگزار می گردد که شانس نفت بر اقبال یار شمالی می چربد.

امتیاز خانگی هواداران و شرایط اب و هوایی و زمین تمرینی خود میتواند روحیه حریف را متزلزل کند و اما حریف که در این اواخر روند رو به رشدی در بازیهای لیگ برتر با سرمربیگری دست نشان از خود نشان داده به احتمال قریب به یقین  با تفکرات دفاعی پرس در زمین  حریف و ضد حمله  ارایش خواهد یافت.

دست نشان قطعا می داند بازی روی زمین و در عمق دفاع نقطه ضعف نفت و کشش ضعیف بدنی بازیکنان حریف را هم انالیز کرده بنابرین با تاکتیک گفته شده به مصاف با نفتی ها خواهد امد.

در قسمت دیگر زمین فیروز کریمی که متاسفانه هنوز بازیکنان را بخوبی نمی شناسد باید با حدس تفکرات دست نشان و پوشش ضعف  قدرت بدنی بازیکنان قوی از ارسال های دفاع به زمین حریف استفاده کند در ارسال ها حتما نبایستی بازیکن سر زن داشت با استفاده از بازیکنان فرصت طلب و توپ ربا و خلاصه گردش توپ در زمین حریف بازی را بچرخاند.

مطمئنا دست نشان روی به بازی زمینی و پرس در زمین ما تدابیری را اندیشیده این فرصت را باید از او گرفت  در بازی با صنعت نفت عمق بی اطلاعی فیروز خان کریمی از داشته های نیمکت تیم فاجعه بار بود

بازیکن تعویضی را تعویض کردن فقط از شاهکارهای کریمی میتواند باشد و یا شریفات می تواند مکمل میداوودی باشد از شریفات سرعتی در نیمه دوم و با جانمایی و فرصت مناسب در زمانی که ساق های بازیکنان حریف خسته و محتمل است خطا کنند شریفات را مامور گرفتن ارسال های بلند کرده و در صورت گرفتن خطا از میداوودی برای ضربات ایستگاهی استفاده شود آوردن میداوودی برای بازی اکتیو اشتباه محض است.

کریمی بایستی ضعف میانه میدان و خط دفاعی را با ارسال ها به زمین حریف کم کند هواداران قطعا تا ثانیه های اخر از تیم حمایت خواهند کرد. استرس و احساسات را به بازیکنان منتقل نکنید بازیکن احساسی بدنبال توپ می دود و تاکتیکهای اموزش داده شده را فزاموش خواهد کرد و قطعا خطاهای پشت سرهم خواهد کرد

جمعی از پیشکسوتان فوتبال شهرستان را برای تقویت روحیه بازیکنان در تمرین تیم دعوت نمایید و توصیه های انان را بپذیرید.

تحت هیچ شرایطی نفت نباید روی زمین کار کند حتی اگر بازیکنانش سر زن نباشند از برگشت ارسالها سود ببرند در صورت پیشی گرفتن با حداقل دو گل برای وقت کشی میتوان توپ را روی زمین به گردش در اورد انهم با توجه به خطر پرس بازیکنان حریف فیروز کریمی روحیه بالایی دارد اگرچه با بازیکنان بخوبی اشنایی ندارد ولی کارنامه درخشانی در کسب فرصتها و کارهای غریب الوقوع دارد

او می تواند و قطعا برنده این  بازی ما هستیم و بقا خود را در لیگ برتر در خانه جشن خواهیم گرفت هوشیاری درایت انالیز و شناخت روشهای حمله حریف به برد و موفقیت ما کمک خواهد کرد انشالله مسجدسلیمان و بازیکنان غیرتمند نفت در روز جمعه مثل شیر بر بلندای زاگرش غرش شادی سر خواهند داد 

پرویز دیوید خسروی

دارای سابقه ی بیش از ۴۰ سال روزنامه نگاری، خبرنگار و تحلیلگر مقالات سیاسی و اجتماعی و تحلیلگر اوضاع جهانی است. تنها روزنامه نگار در کشور بوده که از طرف دکتر روحانی ریاست جمهوری یازدهم و دوازدهم بخاطر مقالات سیاسی اش مورد تشویق قرار گرفت.
وی سابقه همکاری با نشریات قبل از انقلاب از جمله مجله ی گل آقا و ... را دارد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

مطالب مشابه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*