اخبار ویژه

  • شناسه : 3772
  • ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۳
  • 2936 بازدید
  • ارسال توسط :
سپرده‌گذاران مسجدسلیمانی در مقابل موسسه ثامن این شهر تجمع کردند + عکس
سپرده‌گذاران مسجدسلیمانی در مقابل موسسه ثامن این شهر تجمع کردند + عکس

سپرده‌گذاران مسجدسلیمانی در مقابل موسسه ثامن این شهر تجمع کردند + عکس

به‌دنبال انتشار خبری مبنی بر ادغام موسسات مالی اعتباری ثامن، کوثر و مهر اقتصاد، سپرده‌گذاران مقابل شعبه موسسه مالی اعتباری ثامن در مسجدسلیمان تجمع کردند.

امیر حیدری – خبر روز / به گزارش خبر روز از مسجدسلیمان، صبح امروز تعدادی از سپرده‌گذاران موسسه مالی اعتباری ثامن، مقابل درب ورودی تنها شعبه این موسسه در خیابان آزادی شهرستان مسجدسلیمان دست به تجمع اعتراضی زدند.

یکی از تجمع کنندگان در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبر روز گفت: من کشاورز هستم و ۱۴ میلیون تومان پس انداز در بانک دیگری داشتم اما با مشاهده تبلیغات موسسه ثامن در خصوص پرداخت سود بیشتر، پس انداز خود را به این موسسه انتقال دادم.

وی با ابراز نگرانی از وضعیت موجود موسسه ثامن اظهار داشت: این مبلغ تمام پس انداز و دارایی من است که سرنوشت آن مشخص نیست.

بنابر این گزارش دیگر افراد حاضر نیز علت تجمع خود را اعتراض به عدم پرداخت وجوه خود از سوی این موسسه مالی و اعتباری اعلام کرده‌اند.

به گزارش خبر روز، جمعی از مسئولان انتظامی شهرستان برای پراکنده کردن مردم در محل حاضر شده و تجمع کنندگان را به آرامش دعوت کردند.

این در حالی است که قائم مقام بانک مرکزی از تعیین تکلیف تعاونی‌های ادغامی تا پایان فروردین ماه ۹۶ خبر داده بود اما سپرده گذاران موسسه ثامن، آینده خود را مانند سپرده گذاران موسسه اعتباری آرمان می‌دانند.

بانک مرکزی همچنان سکوت اختیار کرده و با عدم اعلام سیاست رسمی خود در خصوص ادغام این موسسات به شایعات موجود دامن می‌زند.

سپرده گذاران موسساتی نظیر ثامن، کوثر، پارسیان و اقتصاد نوین آینده خود را مانند سپرده گذاران موسسه آرمان می دانند و اکثرا آن‌ها خواهان عودت پول خود از سوی موسسات فوق هستند.

.

.

.

.

.

 

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۴ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۷ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*