اخبار ویژه

  • شناسه : 26512
  • ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۸:۴۱
  • 49 بازدید
  • ارسال توسط :
سهمیه بنزین خرداد چه زمانی واریز خواهد شد؟
سهمیه بنزین خرداد چه زمانی واریز خواهد شد؟

سهمیه بنزین خرداد چه زمانی واریز خواهد شد؟

به گزارش خبر روز، سهمیه بنزین خردادماه ساعت ۲۴ امشب در کارت سوخت خودروها واریز شد. این ماه نیز برای هر خودروی سواری بنزینی ۶۰ لیتر بنزین سهمیه‌ای در نظر گرفته شده که در کارت‌های سوخت شارژ خواهد شد. اگرچه تا ماه گذشته سقف ذخیره بنزین در کارت‌های سوخت خودروهای سواری ۳۶۰ لیتر معادل سهمیه […]

به گزارش خبر روز، سهمیه بنزین خردادماه ساعت ۲۴ امشب در کارت سوخت خودروها واریز شد. این ماه نیز برای هر خودروی سواری بنزینی ۶۰ لیتر بنزین سهمیه‌ای در نظر گرفته شده که در کارت‌های سوخت شارژ خواهد شد.

اگرچه تا ماه گذشته سقف ذخیره بنزین در کارت‌های سوخت خودروهای سواری ۳۶۰ لیتر معادل سهمیه ۶ ماه در نظر گرفته شده بود اما به دلیل شرایط شیوع کرونا و محدودیت‌های تردد،‌ این سقف به ۹ ماه افزایش یافت.

بر این اساس، در شرایط فعلی سقف سهمیه ذخیره شده در کارت سوخت ۵۴۰ لیتر است و اگر در مدت ۹ ماه بنزینی مصرف نشود، از ماه دهم سهمیه‌ای به کارت سوخت واریز نخواهد شد.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.