اخبار ویژه

  • شناسه : 24805
  • ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۲
  • 100 بازدید
  • ارسال توسط :
سهام عدالت نباید به بی‌عدالتی تبدیل شود
سهام عدالت نباید به بی‌عدالتی تبدیل شود
نماینده مردم بروجرد در تذکر شفاهی:

سهام عدالت نباید به بی‌عدالتی تبدیل شود

نماینده مردم بروجرد در مجلس با بیان اینکه سهام عدالت نباید به بی‌عدالتی تبدیل شود، گفت: دولت باید با در نظر گرفتن تمهیدات ویژه اقشار ضعیفی که از دریافت سهام عدالت محروم مانده‌اند را شناسایی و آن‌ها را تحت پوشش قرار دهد تا عدالت در توزیع ثروت محقق شود.

به گزارش خبر روز از لرستان، به نقل از خبرگزاری خانه ملت، عباس گودرزی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۱۴ اردیبهشت‌ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی ضمن گرامیداشت روز معلم و کارگر گفت: از آنجایی که عده‌ای از اقشار آسیب‌پذیر از دریافت سهام عدالت محروم شده‌اند نگرانی جدیدی برای برخورداری این افراد از سود سهام عدالت ایجاد شده است.
نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سهام عدالت نباید به بی‌عدالتی تبدیل شود، افزود: دولت باید با در نظر گرفتن تمهیدات ویژه اقشار ضعیفی که از دریافت سهام عدالت محروم مانده‌اند را شناسایی و آن‌ها را تحت پوشش قرار دهد تا عدالت در توزیع ثروت محقق شود.
وی با انتقاد از مکانیزم پرداخت یارانه اظهار کرد: برخی از خانواده‌های آسیب‌پذیر بر اساس دلایل متعدد از دریافت یارانه محروم شده‌اند و به‌تبع این موضوع بسته حمایتی و کمک‌هزینه نیز به آن‌ها پرداخت نمی‌شود، دولت هر چه سریع‌تر به این موضوع رسیدگی کند.

مهدی زکی پور

مهدی زکی پور سرپرست خبر روز در استان لرستان، بیش از ۷سال است که در عرصه مطبوعات فعالیت دارد. وی دارای سابقه فعالیت سیاسی و اجتماعی بوده و همچنین سردبیر هفته نامه های صدای لرستان و افق زاگرس نیز می باشد.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*